Candibene-pomoze?

zambik

Vcera som douzivala Candibene, svrbenie prestalo na treti den, Candibene som brala sest dni. Je velmi dolezite liecbu neprerusit a mat sexualny post pocas liecby.

dashka

Ahojte.Mam uz velmi dlho tie neprijemne palenia.Uzivala som Candibene krem aj tabletky, lenze nezabrali.Ale mam na tom svoj podiel viny.Neviete ci sa daju kupit v lekarni bez lekarskeho predpisu?Nesnasam cakanie u gynekologicky :(

new

dievčatá, ak sa Vám mykoza opakuje, je potrebné sa venovať tomuto problému, aj keď ju práve nemáte. Osobne sa mi dobre osvedčilo užívanie PROBIO-FIXu a Gyntima pena a čípky.Všetko dostanete v lekárni bez predpisu. Pri tých čípkoch stačí preventívne polovička 1-2x týždenne.

monada

urcite ja som ich brala pred rokom to som vsak mala silne svrbenia a uz pouzivam iba krem najlepsie uzivat oboje zabera to

monada

ja by som sa chcela spytat ci herpes nejako suvisi s kvasinkami lebo sa mi naraz vyhodily a herpes dokonca na pere neviem ci mi chybaju nejake vitaminy alebo co poradte prosim

angel1

problem,ak mas mykozu Candibene isto zaberu,ale mal by sa aj partner natierat mastickou Candibene,to Ti gynekolog nepovedal?