Candibene-pomoze?

lulu18

ja som užívala Candibene tie vaginálne tabletky aj mastičku a prešlo mi to,ale ja som mala také štádium že som ani nevedela že tie kvasinky mam zistil mi to až gynekolog na vyšetrení ale zmenšil sa mi výtok.a po užití 3 tabliet mi už nebolo nič-testy ukázali

zubinka

Ahoj babenky, ja som sa zbavila opakovanych mykoz tak, ze mi gyn.poradil, aby si partner predtym, ako mi ide robit oralik, poriadne umyl zuby:)fakt! A zabralo! Ono sa aj tie dobre bakterijky namusia znasat alebo sa pobiju....takze hygiena a este raz hygiena! Vela stastia!

jaja

Chcela by som sa opýtať, či po užívani Candibene a teraz pri užívaní tabl. Gynoflor môžem mať zároveň pohlavny styk bez ochrany.

kalenocka

zaberú a ak budeš mať šťastie tak sa ti to nevráti ja mám s tým problémi stále a neviem čo mám už vyskúšať

meili

Katrin, urcite nech sa lieci aj partner, inak si to budete vracat sem tam. Z vlastnej skusenosti..mne doktor vzdy predpisal lieky aj pre partnera.

janka

Sú aj nejaké osvedčené prírodné prípravky? Mám Candibene, ale na druhý deň ma po použií krému začalo všetko páliť-z vonka, tak neviem či mi ten krém pomôže.

nana

Chem sa opytat,stale ked idem na zachod tak ma to strasne pali.Inac ma to neboli a ani nesvrbi.A ani nemam vytok zmeneny.Viete my babenky poradit co to asi je?diky