Páčia sa vám okuliare?

Príspevok v téme: Páčia sa vám okuliare?
|AnonyM|

Mám 18 rokov som muž a musím nosiť okuliare. Na prehliadke u obvodného (chcel som isť na autoškolu), som neprečítal na ľavé oko predposledný riadok. Potvrdenie mi dala, ale z podmienkou že musím doniesť výsledky z očného.
Pred týždňom som bol u očného a tam mi povedal, že musím nosiť okuliare celý deň (mám -1). Lenže keď som bol vyberať okuliare, zistil som že sa mi vôbec nehodia vyzerám ako nejaký ***** Šošovky a iné blbosti tiež nechcem nosiť proste chcem žiť tak ako doteraz... aj tak mam už pokazený celý život...
A to ešte bude keď stým pôjdem medzi ľudí. Už teraz som introvert a nejak do spoločnosti extra nechodím... sem tam .. a to ešte bude keď budem musieť mat tie blbé skla na tvári...
Aký je Váš názor, páčia sa Vám okuliare?

ahoj123

okuliare niekomu padnú ako doplnok veľmi dobre, len treba nájsť dobrý rám. skús imidžové napr. ako wayfarer a uvidíš, popozeraj si vo viacerých optikách a skúšaj, nič za to nedáš. myslím, že na autoškolu sú šošovky zakázané, pokiaľ si to vieš vybaviť.

0vecka

vsetko je to otazka zvyku.. to ze vyzeras divne je preto lebo si zvyknuty na to ich nenosit.. ked ich budes nosit rok dva tak zase povies ze vyzeras ako debil bez nich

mam56

Ja neviem, mne to všetko pripadá nejaké divné. Samé ochrany pred tým, pred hentým, pred tamtým a samé choroby? Nielen tu na zdraví, ale aj v realite.
Ja sa nechcem chváliť, ale ja som nemal chrípku možno 5 rokov. Žiadne okuliare nenosím.
Brali mi aj krv a všetko v naprostom pořádku.