Páčia sa vám okuliare?

Príspevok v téme: Páčia sa vám okuliare?
|AnonyM|

Mám 18 rokov som muž a musím nosiť okuliare. Na prehliadke u obvodného (chcel som isť na autoškolu), som neprečítal na ľavé oko predposledný riadok. Potvrdenie mi dala, ale z podmienkou že musím doniesť výsledky z očného.
Pred týždňom som bol u očného a tam mi povedal, že musím nosiť okuliare celý deň (mám -1). Lenže keď som bol vyberať okuliare, zistil som že sa mi vôbec nehodia vyzerám ako nejaký ***** Šošovky a iné blbosti tiež nechcem nosiť proste chcem žiť tak ako doteraz... aj tak mam už pokazený celý život...
A to ešte bude keď stým pôjdem medzi ľudí. Už teraz som introvert a nejak do spoločnosti extra nechodím... sem tam .. a to ešte bude keď budem musieť mat tie blbé skla na tvári...
Aký je Váš názor, páčia sa Vám okuliare?

Karolinka1

Zienky, prave ray ban jedine v obchode, neriskujte cez internet. Manzel si kupoval v optike (queensoptik. sk- maju tam vypisane pobocky:))

Karolinka1

Zienky, prave ray ban jedine v obchode, neriskujte cez internet. Manzel si kupoval v optike (queensoptik. cz- majut am vypisane pobocky:))

dagmar12

petahanka- podla mna teraz v poslednych rokoch letia hlavne take na styl ray ban- hranate, trosku vacsie. A zda sa mi ze hlavne sadnu skoro kazdemu :) ja sama mam take, a pacim sa vnich sama sebe, co je teda co povedat :D

pehatahanka

Okuliare su podľa mňa pekné, ale záleží na črtoch tváre danej osoby :) btw tiež mi boli predpísané okuliare, síce len 1ky dioptrie, ale ja sa celkom na ne aj teším...baby ake okuliare teraz letia? :)

Slobodna

Ano, okuliare na muzoch sa mi pacia, asi chvilu trva, kym si na ich nosenie zvyknes a stotoznis sa s nimi, ze si to uz nebudes neskor ani uvedomovat.

rasto212

Mínus 1 nie je až tak málo, ja si pamätám, že keď som mal -1 tak som dobre už nevidel, teraz mám -2 a neviem si bez okuliarov predstaviť ani jediný deň.

Timka116

Šošovky rozhodne nie sú nijaké blbosti, nechápem prečo ich odmietaš, náhodou sú oveľa pohodlnejšie ako okuliare. Veď vyskúšaj a zistíš sám. Ja ich nosím už asi 10 rokov a nedám na ne dopustiť, ani neviem že ich mám na očiach, sú pre mňa každodennou nutnosťou.

Najčítanejšie články