Bojim sa smrti

Príspevok v téme: Bojim sa smrti
Lueška

Ako je uz z nazvu jasne strasne sa bojim smrti...raz som len tak rozmyslala nad smrtou a uvedomila som si niekolko veci... kazdy z nas raz zomrie a uplne zanikne(pre info nie som veriaca...zanikne uplne vsetko co vybudoval, co sa naucil proste cely jeho zivot ktory zil :( a to ma strasne trapi...ja sa nechcem nebyt a upadnut do zabudnutia.....
potom mam este jedno trapenie...mam 17 rokov a idem do 2. rocnika na strednej a trapim sa lebo neznasam skolu kvôli tomu ze ma zo spoluziakov nema takmer nikto rad a preto mam k skole taky odpor...prosim poradte mi ako sa s tym vsetkym vyrovnat lebo ja uz som zufala a nevladzem :((

99domima

Smrti sa bojí každý, nemysli na to... A škola, keď budeš staršia tak sa budeš len smiať, že ti to prišlo ako problém

lenyia

Našťastie ma takéto veci až tak netrápia. Keď zomriem, tak zomriem a hotovo. Ľudia, ktorý ma mali skutočne radi mi budú chodiť zapaľovať sviečku a ostatní mi už potom budú úplne ukradnutí.

Fullhd

Nemaj strach.Vacsina ludi zomiera rada pretoze su otraveni zivotom.Akurat ze nieco lutuju.Zevraj vacsina ludi lutuju ze nemali v zivote odvahu.Jednoducho cely zivot mali z niecoho strach.Cital som vybornu knihu na tuto temu.

generacia

Lueška: Tebe asi chýba nejaký vitamín. Máš frajera? Budeš žiť ďalej v svojich deťoch, to je večný život. To čo v živote vytvoríš, odovzdáš svojim deťom a vnúčatám.

petronneta

mironamraza: mozog riadi činnosť celého tela. Znamená to, že jeho odumieraním sa mení pamäť, schopnosť pohybu, schopnosť reči a sluchu, niekoho spoznať, schopnosť reakcií, môže sa meniť reakcia na bolesť, môže nastať to, že nedokáže prijímať potravu. V závislosti od toho, do akej miery mu odumiera nastávajú takéto poruchy. Niekedy sa takmer ani nedajú zbadať, a človek zdanlivo normálne funguje, lebo odumrelo len pár buniek, a niekedy je to také, že potrebuje lekársku starostlivosť.
V staršom veku je normálne že odumierajú bunky všade, aj v mozgu. Ide len o to, do akej miery a keď je v nemocnici, tak asi dosť....