Najlepšie tipy a triky pre riedke vlasy

Táto diskusia patrí k článku: Najlepšie tipy a triky pre riedke vlasy
Najlepšie tipy a triky pre riedke vlasy

Trápia vás riedke vlasy? Chceli by ste, aby váš účes vyzeral bohatšie, no neviete, ako na to? Boli by ste radi, keby vaše vlasy prirodzene zhustli? Ak sa zapodievate týmito otázkami, ste na správnom mieste. Zozbierali sme pre vás tie najlepšie rady pre riedke vlasy.

byvalasestra

ako dlho ste museli niečo používať, kým ste spozorovali zlepšenie, že vám vlasy viacej začali rásť? tiež mám problém, že mi začali padať a už som z toho pomaly zúfalá.

Sandruska

@PeterSveter súhlasím s vami, aj mne veľmi pomohli. Je to neuveriteľné, ale postupne sa mi vlasy obnovujú do objemu, ktorý som mávala pred 10 rokmi

marinka548

ja osobne ked mam stres, tak mi nepomoze absolutne nic. vlasy padaju ako sialene a mozem uzivat cokolvek chcem.

PeterSveter

klasika - stres, únava, nedostatok vitamínov a minerálov...Milva má dobré výrobky, vyskúšal som kofeínovú sadu a fakt pecka. Začali mi rašiť nové vlasy

Fildo

mne začali rednúť vlasy, keď som mal veľa stresu...a už to začína byť dosť viditeľné, čo ma fakt štve

KlaraKu

@ancapanca mám podobnú skúsenosť, toto mi fakt zabralo www.milva.sk Preto balíček kúpim 2 kamoškám, ktoré sú na materskej ako vianočný darček. Lebo povedzme si úprimne, ktorú kojacu matku toto aspoň z časti nepostretlo?

ancapanca

ach, čo som sa ja nakúšala prípravkov na rast vlasov...ale čo mi naozaj pomohlo boli prípravky s chinínom od kozmetiky Milva. Už po krátkej dobe mi vlasy prestali padať a začali rásť nové - prišlo mi to ako malý zázrak

ninaw

na moje riedke vlasy krasne pomohlo na leto zahustenie vlaskov s remy vlasmi a micro ring technikou clipinhair-u ;) a vlasy su huste, posobia prirodzene a okoliu sa pacia