Najlepšie tipy a triky pre riedke vlasy

Táto diskusia patrí k článku: Najlepšie tipy a triky pre riedke vlasy
Najlepšie tipy a triky pre riedke vlasy

Trápia vás riedke vlasy? Chceli by ste, aby váš účes vyzeral bohatšie, no neviete, ako na to? Boli by ste radi, keby vaše vlasy prirodzene zhustli? Ak sa zapodievate týmito otázkami, ste na správnom mieste. Zozbierali sme pre vás tie najlepšie rady pre riedke vlasy.

Lennyx

mne nepomohla so zahustenim vlasov ziadna terapia uplne nic ... akurat som z toho bola na nervy a to som skusila vselijake sampony, sera, bio pripravky a neviem co este a nic tak som sa s tym konecne vyrovnala a vsadila som na zahustenie s pravymi ludskymi vlasmi clipinhair-u s metodou tape in a mam ich uplne nadherneee

Lennyx

mne kuzelne pripravky na to ako z riedkych vlasov ziskat vacsi objem nezabrali...a tak som hladala alternativnu cestu a siahla som po remy vlasoch clipinhair-u tie mi objem spravili hned a posobi to prirodzene na pohlad aj na dotyk takze za mna SPOKO

ViktorkaVix

Ahoj ja mam riedke vlasy a aby toho malo nebolo, este sa mi aj rychlo mastia, takze uliz na druhy den nieje v mojom pripade nic neobvykle. Akurat minuly tyzden som si objednala z netu sampon Nivea - purify miceral ci jak sa vola, nieco take. 400 ml za 3,90 je bez silikonov. Poviem ti, ze lepsie vlasy som este nikdy nemala, oni normalne maju objem a ani sa tak radikalne nemastia, akurat sa tahsie rozcesavaju, ale to uplne v pohode prekusne. A mozno vseobecne sampony bez silikonov budu mat podobny efekt, spominala mi to aj kamoska, ale ona zas pouziva nejake bio sampony. :)

lenockaaa5

Vyskúšajte novinku od Moringa caribben. Kvalitné šampóny vám výrazne zlepšia kvalitu vlasov.V prípade záujmu: -odkaz odstránený-

lidka12

ahojte, ja vidim na manzelovom otcovi ze ma strasne malo vlasov a uz sa to prejavuje aj u muza, je mozne tomu predist aj ked to maju zjavne v rodine ?

Tinus55

Ja mám našťastie po tatovi krásne husté vlasy :) ale môj manžel pred pol rokom rapídne preriedil vlasy až sme sa zľakli a začali skúšať všetky možné babské recepty s 0% úspechom. Po odporučení známej sa dal na prípravok výlučne pre mužov z folixilpromuze.cz a ten po mesiaci zabral celkom viditeľne...

Deny_008

Je pravda, že séra sú super, ale mne sa nechce toľko čakať na výsledok :D Moje páperie na hlave si zdokonaľujem zahusťovačom vlasov Toppik. Nefarbí pokožku a dobre drží. Pre lenivých ľudí ako ja, je to ideálne :D

Radka769

Mne veľmi pomohlo vlasové rastové sérum. Už po niekoľkých týždňoch používania sa mi začali zahusťovať vlasy :-) Všetkým, ktorí trpia tak ako ja by som to odporučila vyskúšať.