pokus o samovrazdu

123456

mam 25 a taku skrytu depku asi od 12 rokov... heh dakedy hovorim ze od narodenia... spustac? ten si necham pre seba vie o tom len 5 ludi na svete.... a od neho sa potom odvijali dalsie spustace sklamania, vztahove problemy a pod...

nikolka

Ani moc nie, stale to vo mne je a pomerne silne. ale zvykla som si na taky zivot a zacinam sa s tym vyrovnavat. beriem to uz ako taku negativnu sucast..niekedy som aj tyzdne uplne normalna..potom mi hrabne a som hlboko dole.
ale vzdy sa z toho nejak vykopem, stake je to dokola o tom istom.

Chilli

dôvod?hmm...proste silný dlhotrvajúci posit úzkosti,beznádeje,prázdnoty a k tomu všetkému poriadna depresia.

lajky

123456 kolko mas rokov? ked hovoris, ze vekom sa to len zhorsuje? Vies, co je spustac depresie? Ak ano, napis, aky si mala

123456

no ja mam prinajmensom depresiu... ale zatial som s tym nic nerobila.... asi zacnem... lebo sa to vekom len zhorsuje... zabit sa nezabijem dokial neumrie moja viera... viera alebo nadej, ze raz bude lepsie... dokial toto vo mne aspon troska hori, tak som tu... prezila som hrozne veci... ale napriek tomu zivot ma aj pekne stranky, a som aj zvedava co bude dalej.... asi tak... ale tie pocity najma pri zaspavani su horsie ako... bolest zuba.... ucha... porod? no neviem k comu to prirovnat....

nikolka

anorexia. Ked som bola uz uplne na dne, tak som robievala taketo blbosti.
uz to ale nerobim..pomaly si an to zvykam a zacinam mat aj navaly zufalstva pod kontrolou

Chilli

aj ja som sa pokúšala o samovraždu...a to niekolko krát.skončila som na psychiatrii s diagnózou "porucha osobnosti".berem lieky a už sa to pomaličky zlepšuje.Ako vravel/a 123456-nechci to nikdy zažiť taký pocit!