pokus o samovrazdu

123456

chilly... ano... mne chyba.... no asi niekto kto by ma naucil zit... mat radost zo zivota... zit... nie len prezivat... asi tak...

lajky

123456 aha, chilli, vidis, tak aj 123456 to napisala, tak, tak vam verim. Ale ved ked ma clovek depku, tak sa to vsetko okolo neho kazi nie? Cize to su take dosledky depky a nie spustace. Ale ved chemia v hlave sa da napravit liekmi, nie?

Chilli

hej,presne tak.mám všetko po čom túžim...ale niečo mi predsa len chýba-chuť žiť...môžeš mať peňazí kolko len chceš,ale za peniaze si šťastie ani zdravie nekúpiš...

123456

nie stale... samo ze mam aj pozitivne dni... ale niekedy to na mna tak dolahne... a ta depka je tam vo vnutri stale.... k cvockarovi nechodim.. chcela som pred par rokmi ist, ale som sa z toho nejak vyhrabala... ja viem, ze aj to co prezivam momentlane pominie.... raz si hore raz dole....

123456

lajky niekedy nemusi byt dovod... niekedy clovek nema konkretny spustac... niekedy ide len o chybnu chemiu v mozgu.. tak zjedonodusene napisane....

lajky

Chilli, to je jasne, ale tie pocity nemas len tak, nepridu z nicoho nic. Vzdy sa musi nieco stat, co ta tak polozi, nieco, co nedokazes spracovat, zniest, zmierit sa s tym...