5HTP - vedlajsie ucinky!

Príspevok v téme: 5HTP - vedlajsie ucinky!
talia

dobry den. chcem sa opytat ludi, ktori maju skusenosti s uzivanim 5HTP, pomohlo vam to? Mne totiz nielen ze nepomaha, ale asi hodinu po uziti dostanem neznesitelne krce do noh. Vzdy som si myslela ze vyzivove doplnky nemaju vedlajsie ucinky, ale evidentne to s tym ma suvis, lebo ked to par dni neuzijem, tak mi nic nie je. Co to teda je? Dakujem!

analyn

aj v Kanade je kopa vyzivovych doplnkov, pred ktorymi sme varovani, hlavne pred vyssimi davkami, pretoze skodia, a mame info linky, a takisto mozme hlasit skodlive ucinky. Len pre zaujimavost spomeniem D-cko tu dostat najviac 1000.

mrcina

ano, lombardo, priznaj sa, plati ta urcit nejaky nadnarodny farmaceuticky gigant..
:-DDDD
aj ja by som chcela byt na vyplatnej paske nejakeho

RNG

Na osobne urazky tu nebudem odpovedat, na to nemam cas. Ale bol by som zvedavy, preco na mna osobne utocia niektori? Robi im to dobre, alebo su agenti monopolnej mediciny alebo farmacie?.
V kazdom pripade to dlhodobo pracovat nebude, lebo ludia nie su hlupi a nedaju sa do nekonecna oblbovat tym, ze lieky su bezpecne a doplnky su neucinne a zle.
V USA uz 90% lekarov samo berie doplnky sukromne, a teda asi vedia pre co.
Napriek vsetkej propagande proti nim.
A tym tu koncim na tejto teme.

lombardo1981

Zaujímavé, zrazu dokážeš aj pripustiť, že nejaké nežiadúce účinky u vyživových doplnkoch existujú. Už to nie je apriori štandartný výrok:
30.05.13 02:32
Ziadne potravinove doplnky nemozu mat skodlive vlastnosti, inac by neboli schvalene lekarmi ako neskodne na volny trh.
Takze niekto tu rozsiruje bludy.
Podľa teba je doplnkový priemysel založený na čírej solidarite a láske k ľuďom? Ak by im nešlo o peniaze, tak by svoje produkty vyrábali zodpovedne a nie tam hádzali rôzne náhražky či dokonca farmaceutické látky, ktoré vznikali v laboratóriu.
To, že sú výživové doplnky klasifikované ako potravina, neznamená, že ich treba brať ako jablko, ktoré si tak často dávam. Už len pre tvoj obľúbený výrok prečo sú výživové doplnky lepšie ako pitie napríklad čaju: V doplnkoch je účinná látka koncentrovaná. Uvediem príklad zo zeleným čajom. Ak by si si chcel uhnať zlyhanie pečene len pitím zeleného čaju, to sa skôr upiješ k smrti.
A aké je tvoje vyjadrenie ku lobbizmu istého synáčika jedného zo senátorov a brania peňazí (až 2 miliónov), aby efedra nebola stiahnutá? Pre istotu prikladám ešte raz link: pqasb.pqarchiver.com
A čo týto športovci, ktorí doplatili na užívanie efedry? Aj oni boli obézne ženy s vysokým TK? articles.latimes.com
Inak je celkom zaujímavé sledovať ako sa veľmi rád utiekaš ku konšpiračným teóriám. Najmä ak ti dôjdu argumenty.

mrcina

klídek... už ti ľudia tie tvoje doplnky nežerú aj s chlpmi, tak strácaš pôdu pod nohami? daj si teanin a zivot ide dalej :-DDD
alebo prides o provizie z Iherbu?