Nemáte ráno energiu? Pohyb a cvičenie vám pomôže!

Táto diskusia patrí k článku: Nemáte ráno energiu?
Nemáte ráno energiu?

Aj vy ráno nadávate na skoré vstávanie, cítite sa vyčerpaní a bez energie? V práci, hoci sa snažíte, mávate obdobia, keď naozaj nevládzete? Skúste zmeniť prístup, ráno vstaňte skôr, doprajte si výdatné raňajky a potom si nájdite čas na fyzickú aktivitu. Uvidíte, pomôže to, načerpáte endorfíny na celý deň a všetko pôjde ľahšie!

ivanuska265

Ja som si kúpila pred letom skladací, a to je parádička cyklospeciality. sk/sk-skladacie-bicykle/ jazdí sa na ňom super, a zase sa to vracia trochu do módy :D

ni_ka

Súhlasím, že šport je si najlepší na naštartovanie sa do nového dňa. Chvíľu ale trvá kým si telo zvykne, takže spočiatku som pociťovala únavu na konci dňa´, je to ale iba o zvyku. Užívam magnézium a niekedy aj kĺbovú výživu, lebo kolená predsalen trochu trpia pri behaní. Objednávam najviac z dr.max www.kodino.com a prakticky vždy mám aj dopravu zdarma, ale sledujem aj iné lekárne na kodino a nejaká akcia alebo dobrý tip na vitamíny sa nájde vždy

Realista

Ze vraj vstat skor a dopriat si vydatne ranajky???? To co za blbost napisal nejaky pisalek spoza stola????? Ved ked clovek nevladze rano vstat o napr.6.00, tak urcitenebude ako rybycka skakat z postele o 4.30.!!!! A hned v takomto case sa napchavat ranajkami.Ukazte mi takeho blbca, u ktoreho to funguje, okrem toho pisaleka.

julinecka51

Mne okrem ranného cvičenia ešte veľmi na nedostatok energie pomáha guarana. Konkrétne tieto guarana tablety www.guaranaplus.sk . Je to taký malinký života budič pre mňa :)