Nemáte ráno energiu? Pohyb a cvičenie vám pomôže!

Táto diskusia patrí k článku: Nemáte ráno energiu?
Nemáte ráno energiu?

Aj vy ráno nadávate na skoré vstávanie, cítite sa vyčerpaní a bez energie? V práci, hoci sa snažíte, mávate obdobia, keď naozaj nevládzete? Skúste zmeniť prístup, ráno vstaňte skôr, doprajte si výdatné raňajky a potom si nájdite čas na fyzickú aktivitu. Uvidíte, pomôže to, načerpáte endorfíny na celý deň a všetko pôjde ľahšie!

evita87

Určite pohyb nabudí. Ja chodím ráno niekedy behať a inokedy zase na bicykli, ale to skôr po robote a vždy ma to super naštartuje. Kúpila som si perfektný bike Woom a tak ľahučko sa mi na ňom jazdí, jedna báseň.

Pivonka37

Ja som pociťovala stále únavu..šport, resp. cvičenie som skúšala, ale nechytilo ma to. A tak som sa vrátila ku klasike - k bicyklovaniu a tak ma to pochytilo, že vždy, keď sa mi dá, tak sa idem previezť a odvtedy sa omnoho lepšie cítim, mám viac energie. Takže určite súhlasím, že pohyb pomáha.

Sandruska

Inge to ste dobrá! ja vždy obdivujem tých ľudí, čo vidím ráno na bicykloch, hocikedy aj v zime zababušených v čapiciach a šáloch...akože klobúk dole!

ancapanca

Ja pohyb milujem - je to môj zdroj energie, preto sa hýbem každý deň. V lete hlavne ráno, v zime radšej poobede. Ideálny pre mňa je bicykel a prechádzky