Nemáte ráno energiu? Pohyb a cvičenie vám pomôže!

Táto diskusia patrí k článku: Nemáte ráno energiu?
Nemáte ráno energiu?

Aj vy ráno nadávate na skoré vstávanie, cítite sa vyčerpaní a bez energie? V práci, hoci sa snažíte, mávate obdobia, keď naozaj nevládzete? Skúste zmeniť prístup, ráno vstaňte skôr, doprajte si výdatné raňajky a potom si nájdite čas na fyzickú aktivitu. Uvidíte, pomôže to, načerpáte endorfíny na celý deň a všetko pôjde ľahšie!

ni_ka

Súhlasím, že šport je si najlepší na naštartovanie sa do nového dňa. Chvíľu ale trvá kým si telo zvykne, takže spočiatku som pociťovala únavu na konci dňa´, je to ale iba o zvyku. Užívam magnézium a niekedy aj kĺbovú výživu, lebo kolená predsalen trochu trpia pri behaní. Objednávam najviac z dr.max www.kodino.com a prakticky vždy mám aj dopravu zdarma, ale sledujem aj iné lekárne na kodino a nejaká akcia alebo dobrý tip na vitamíny sa nájde vždy

Realista

Ze vraj vstat skor a dopriat si vydatne ranajky???? To co za blbost napisal nejaky pisalek spoza stola????? Ved ked clovek nevladze rano vstat o napr.6.00, tak urcitenebude ako rybycka skakat z postele o 4.30.!!!! A hned v takomto case sa napchavat ranajkami.Ukazte mi takeho blbca, u ktoreho to funguje, okrem toho pisaleka.

julinecka51

Mne okrem ranného cvičenia ešte veľmi na nedostatok energie pomáha guarana. Konkrétne tieto guarana tablety www.guaranaplus.sk . Je to taký malinký života budič pre mňa :)

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.