Vzťahy a dnešná doba

Príspevok v téme: Vzťahy a dnešná doba
Zina75

Pekný deň želám. Potrebujem vedieť Vaše názory na vzťahy v dnešnej dobe. Som mladá 27 ročná žena a slobodná. Už 2 roky som nezadaná. Pred tým som mala trojročný vzťah, ktorý som ukončila, lebo ex-partner nechcel svadbu a deti. Najprv som neriešila, že som sama a vyhovovalo mi to. No neskôr by som už aj pristala na vážny vzťah. Ale tam nastal problém. Keď som sa začala stretávať s mužmi tak väčšina z nich chcela len sex alebo kamarátstvo s výhodami. Ja som to odmietala, no neskôr by som už aj na to pristala. Ale tam bol znova problém. Najprv z ich strany bola aktivita a neskôr už nie. Neskôr sa zadarilo a našla som si kamaráta, ale po pár týždňoch povedal že už nechce sex. Dosť ma to prekvapilo ale tak som súhlasila. Teraz ked nad tým rozmýšľam tak neviem kde je chyba. Či v mužoch alebo v ženách alebo v tejto dobe. Raz by som chcela mať normálnu rodinu. Bez toho že by sme sa rozvádzali alebo že by som bola slobodná mamička. Ale asi sa to v dnešnej dobe nenosí. Neviem. Poraďte mi alebo napíšte svoj názor. Ďakujem.

------------

Niekto nepochopil pointu toho o com som pisal ze :D
Lulu aj dvojpes na nieco poukazali a na to som nadviazal. Treba sa vediet naucit drzat kontextu pri diskusii ;-)

..................

Vidia, len mozno nevidia zmysel v tom, vymenit svoj maly svet hodnot, za velky svet bez hodnot, iba preto, ze je to trendy. Mozno su zahrabani vo svojom malom svete, no su sami sebou a nechcu sa prisposobit vseobecnemu svetovemu trendu oviec.

........

Ale vobec nie. Je to vseobecny trend vo svete. Treba si otvorit oci. Len niektori ako ty su zahrabani vo svojich malych svetoch a nevidia co sa deje dalej.
Apropo ty preco nepouzivas svoj nick ? No vidis to...

............

uz nie diviak ale krtko?
Vsetci vidia len to co vidiet chcu a pocuju co pocut chcu.
Existuju, nie su ticho, iba ich hlas je umlcany a nazor, ze chcu byt len pekne a su ine nez si myslia, vnuteny muzmi, ktori obdivuju tie na ktore nadavaju, len su nimi odmietani.
Tie, co take nie su, si nevsimaju.

krt

Navravame si ze uvazujeme racionalne a ze mame svoj nazor. Ale je to tak vzdy ? V tejto relacii tuto temu dobre rozoberaju. Kto ma cas pocuvat hodinku rozumnu filozoficku debatu a neboji sa uvazovat
www.rtvs.sk

-.-.-.-.-.-

Vela zien podlahlo caru debilnych zenskych casopisov a televiznych relacii. Mnoho hltavo citaju tie blaboly a kecy v casakoch ako najate. Najst normalne inteligentu nenamyslenu sympaticku milu slecnu je zazrak na pohladanie. Mnohe su namyslene drze arogantne upistane vulgarne a falosne zenske akehokolvek veku. Mate na sebe vsetko falosne mihalnice, napichane pery butulom, tetovania, predlzene vlasy ci odfarebene peroxidom, umelymi nechtami a ceckami.
Ach jo.. najst tak babu ktora je normalna
www.youtube.com

cuketka

Ja si nemyslím, že sú skrytí. Možno nemáš šťastie na takých ľudí, akých by si chcel stretnúť. Možno netreba hľadať, ale nachádzať. Možno sa takto učíme trpezlivosti, hoci za akú cenu...a ak už len jediného objavíš a odhalíš, tak...