Myom na maternici

RNG

Myomy su hormonalne zavisle, takze odporucam brat pri nich yam(davka musi obsahovat 200 mg Diosgeninu). A na to, aby sa odbudovali treba pouzivat silne entericky pokryte enzymy(2 x ekvivalent 6 gramov entericky pokryteho pancreatinu), samozrejme aj jod a selen, kedze tieto sa zucastnuju nielen na vyrobe roznych hormonov, ale aj cistiacich enzymov.

knaja

Biela Kobra, uplne suhlasim. Keby boli aj vysledky zle, uz by ta surne hladali. Ten myom ti budu len sledovat, to je nic. Naozaj sa tes zo zivota, zabudni na to, venuj sa zalubam a uvidis, ze tu este napises, ako si porodila.

Biela Kobra

kikaaa, upokoj sa, keby si mala vážny problém, tak sa to už dávno prejaví bolesťami, krvácaním a pod. Myómy má dnes pomaly 7 žien z 10, áno, súvisí to s životným trendom, stresom, potravinami, a čo s tým spravíš? Máš jeden mrňavý myómček, tak nerob paniku. Ži, bav sa nemysli na to :) Ranka na krčku vznikne hocičím, sliznica sa rýchlo hojí. Ak chceš, aby sa to zahojilo rýchlejšie, kúp si čapíky Cicatridinu, ale podľa mňa len zbytočne vysolíš 15 euro, zahojí sa to aj samo od seba. Dopraj si radšej dobrú a zdravú stravu, a aspoň raz za deň rob aspoň chvíľu to, čo ťa vyslovene baví ;-)

knaja

ale neboj, neboj..ranku mozno vypalia a cim skor nieco zistia, tym skor mozu liecit....neboj sa, skus byt optimista, lebo to nahrava chorobe...keby som prepadla strachu, co mi jeden lekar povedal, ze mam ist na interupciu, lebo ATB mohli poskodit plod a dnes mam 20 rocneho syna..a vies co?? ten lekar dostal infarkt, ked vysetroval pacienta a uz mu nik nepomohol. Ver, ze bude dobre a bude..uvidis!!! keby som sa tomu poddala a nebolo to lahke, mozno by sa nenarodil zdravy

Shayleen

Dievča neviem čo by si robila na mojom mieste mám 35 a už toľko gynekologických veci za sebou že by si mi ani neuverila! Neboj všetko bude ok

kikaaa

Ked citam vsetky tie prispevky na googl tam ma ide porazit,sama rakovina ,zle vysledky zo steru,že ma rakovinu ,mi ide mraz po chrbte s toho....NO mam strasne obavy,nielenže mam myom ale este aj ranku na krcku maternice,jedno lepsie ako druhe,lekar mi povedal že musime pockat za vysledkom a potom zavćneme riesit tu ranku a až potom ten myom.......bojim sa o vysledky a to este nemam ani 30 rokov :(

knaja

Kikaaa, klud. Nestrachuj sa zbytocne dopredu. To ja uz mam pomaly 3 roky po histerektomii (vybrati maternice) kvoli velikemu myomu a potom aj dalsich 2 malych, endometrioze, to ukazala az histologia. Mne to uz nevadilo, mam deti a pomaly 50 rokov. Viem, ze existuje aj nejaka embolizacia ciev, ktore vyzivuju myomy-proste to zastavia a myom sam odumrie. Skus zatial pit gyn.caje alebo alchemilku, mysi chvost, salviu. Ja som aj brala Indonal, ale nic moc mi to nepomohlo. Nakoniec ta operacia bola pre mna vyslobodenim od neskutocnych bolesti, krvacania aj zacinajucej anemii. Ty si mlada a lekar ti povie, co je dobre, aby si este mohla mat aj deticky. Nestracaj nadej, nic nie je horsie ako strach. Drzim prsty!! Proste sa zatni, ze dietatko budes mat a mat ho budes.

kikaaa

Ako dievcata ja už som v prdeli poriaadnej vysledky zo steru krcka budu o 3 tyždne,doposial som nemala ziadne problemy,vytoky obcas,menzes pravidelny ,ziadna nenormalna bolest proste vsetko ok,je pravda že sono som nikdy nemala robene...mam strach ake budu vysledky