Hlada sa zena...

Príspevok v téme: Hlada sa zena...
Status

Zdravim, zaujima mna ci existuje zena ktora ma v zivote hodnoty a pravidla, ktora sa neriadi davom ale rozmysla, ktora sa hlbkovo zamysla nad zivotom a nezapada medzi ludi - tzn. ze je introvert, ktora nepije nefajci a miesto toho aby sla von si radsej precita knihu napr. Totizto pred 2 rokmi som tu hladal tu pravu, avsak nenasiel som kedze som bol pracovne v zahranici (vlastne stale som), avsak pocitujem samotu a osamelost. Sam ziadam len to co mam - moralku, hodnoty, som introvert a skor intelektual ako niekto kto sa rad predvaza, zaujima ma film a divadlo, historia a zbrane. Co sa tyka krasy ja pravidelne cvicim (ale od partnerky to nevyzadujem), nemam nejake poziadavky. Krasa je podla mna subjektivna, a kazdy ma nieco v com vo fyzickej krase vynika. Dufam ze sa nejaka najde - nehladam hned vztah, skor niekoho s kym sa budem moct porozpravat. Pekny vecer :)

milymoj

Zlatíčko, vieš čo je tvoj problém? Že si vymýšľaš a ako bolo spomínané, patríš asi medzi psychicky chorých. Máš 23 rokov? Prečo si tu písal, že 25?

www.zdravie.sk

Som zvedavá, ako to odôvodníš.

Slobodna

No, keď myslíš, že je to dobrý nápad... iste ale riešia sa tu aj dosť závažné fyzické choroby či psychické poruchy.
Tak veľa šťastia.

Status

Slobodna - preto lebo po zhliadnuti fora o vztahoch som nadobudol pocit ze to moze byt dobry napad. Citova osamelost ktoru zazivam by som tiez mohol zaradit medzi psychicke problemy ktore mozu sposobovat aj zdravotne problemy.