Hlada sa zena...

Príspevok v téme: Hlada sa zena...
Status

Zdravim, zaujima mna ci existuje zena ktora ma v zivote hodnoty a pravidla, ktora sa neriadi davom ale rozmysla, ktora sa hlbkovo zamysla nad zivotom a nezapada medzi ludi - tzn. ze je introvert, ktora nepije nefajci a miesto toho aby sla von si radsej precita knihu napr. Totizto pred 2 rokmi som tu hladal tu pravu, avsak nenasiel som kedze som bol pracovne v zahranici (vlastne stale som), avsak pocitujem samotu a osamelost. Sam ziadam len to co mam - moralku, hodnoty, som introvert a skor intelektual ako niekto kto sa rad predvaza, zaujima ma film a divadlo, historia a zbrane. Co sa tyka krasy ja pravidelne cvicim (ale od partnerky to nevyzadujem), nemam nejake poziadavky. Krasa je podla mna subjektivna, a kazdy ma nieco v com vo fyzickej krase vynika. Dufam ze sa nejaka najde - nehladam hned vztah, skor niekoho s kym sa budem moct porozpravat. Pekny vecer :)

anonymka23

Johnyenglish, ak som dobre čítala, Status napísal, že chce flexibilnú ženu čo sa týka cestovania. A Ty sa ho tu pýtaš na to, ako chce udržiavať vzťah, keď bude on v LA a on na Slovensku. Podľa Status-ovho príspevku by s ním asi cestovala, nemyslíš?

Johnyenglish

hej hej jasne los angeles sorry las vegas a los angeles
ale ako chces udrziavat vztah so zenskou zo slovenska ked si v dalekej amerike clovece? Ma to vyznam? Preco si nenajdes americanku? Preco slovenku? Co to bude za vztah ked sa uvidite raz za polroka? Alebo sa chces trepat naspat na slovensko?

Status

Ano lebo ja skacem tak ako ty piskas a ano, tatry mam rad, rad lyzujem tak preto...nemam nervy cas ani chut diskutovat s ludmi ktori maju cas vysedavat za pc a trepat dristy...

Takze ak ma nejaka zaujem, poprosim kontaktovat na adresu ktoru som uviedol. Sem uz chodit nebudem. Je tu privela "hrdinov"...

Johnyenglish

no jasne chlapce, chystas sa staviat dom v blizkosti Tatier.. omg to chces nato balit tu pritomne zenske??? :-D
a to ze si momentalne v LA je akoze Las Vegas :-DDDD

Status

Ale odpisem, len som opet v LA... ;)

Urcite by ta zena mala byt flexibilna co sa tyka cestovania a mala by byt ochotna byt urcity cas v roku mimo Slovenska...na Slovensku planujem v blizkom case postavit dom, momentalne sa ale hlada vhodny pozemok v blizkosti Tatier...

Co sa mna tyka ja pracujem stale kedze mam pracu ktora si vyzaduje byt aktivny 24/7. Niekedy mam aj volno no vecsinou stale pracujem. V buducnosti ale planujem prejst na volne tempo kedze uz mam vsetko co potrebujem len tu zenu nie... :)