Som vyliečená, ale čo teraz

Príspevok v téme: Som vyliečená, ale čo teraz
elzuška

Ahoj, na začiatok chcem povedať že som prekonala bulimiu a anorexiu. Nebolo to tak vážne, ani to netrvalo dlho. Som čistá a istá, že sa to nevráti. Mám podváhu, dosť výraznú. Cvičím pravidelne, no chcem začať jesť. Zdravo :) Avšak neviem ako, nechcem pribrať, milujem svoje telo také aké je teraz. Máte niekto skúsenosti ako nepribrať po takejto chorobe, či len zlej diéte? Mojím plánom je pomaly začať po fázach. Bohatšie raňajky 2 týždne, potom prihodiť desiatu a tak. V konečnom dôsledku by som mala byť v miernom kalorickom deficite, no obávam sa, že aj tak priberiem. Je to možné? :) A otázka na záver, vráti sa mi menštruácia, máte s tým skúsenosti?

Ďakujem :)

liecitel

ahoj.Ak skutocne milujes svoje telo take ake je tak tam neje sanca aby si priberala ak sa zacnes,,normalne,,stravovat.A normalne stravovanie resp.zdrave stravovanie nieje o ranajkach a desiate...Ja osobne by som ranajky a desiatu uplne vynechal ak nepocitujes hlad rano...normalane sa najec vtedy ak pocitujes hlad (aj ked len 2 krat do dna) a ak uz si hladna tak jec co ti chuti (ale neodporucam vela priemyselnej spracovanej potravy,taktiez sa vyhybaj vyrobkom-potravinam co maju nadbytok cukru,mucnych jedal)...ale vzdy je dolezitejsi ten vztah k jedlu ako samotne jedlo...vies ako to myslim?