Babské tipy pre krásne vlasy

Táto diskusia patrí k článku: Babské tipy pre krásne vlasy
Babské tipy pre krásne vlasy

Krásna plná hriva, ktorá by po nej netúžila? Aj keď nie všetkým nám príroda nadelila krásne a husté vlasy, starať sa o ne môžeme rovnako. A netreba na to ani drahé prípravky. Opýtali sme sa vás na vaše osvedčené domáce recepty. Nechajte sa inšpirovať.

NatalkaBS

Keby aspoň polovica zo všetkých tých babských rád na čokoľvek fungovala, tak by to bolo fajn :D Ale čo už som poskúšala kadečoho a väčšinou teda nebol výsledok podľa očakávania.

zdencha598

ono nejake specialne recepty na toto fakt nie su, ja pouzivam uplne obycajny najlacnejsi brezovy sampon a sem tam si dam masku na vlasy a mam ich leskle, huste a zdrave. nechvalim sa, ale tak to proste je, staci, ze sa clovek zdravo stravuje a celkovo tak nejak o seba dba, vidim to aj na kamoskach fajciarkach, ako nebudem klamat, maju fakt dost zle vlasy podla mna a samy si to uvedomuju velmi dobre. cize zivotny styl sa jednoznacne odrazi aj na tomto.

SIsulienkA01

Krásne a dlhé vlasy. Nie je to až také nesplniteľné. Pre mňa to znamenalo - žiadne žehlenie, fénovanie alebo kulmovanie, používanie len prírodnej kozmetiky a udržiavať zdravú pokožku hlavy. Jem veľa vitamínov a užívam vital proteins. Prešlo rok a pol a ja mam svoje dlhé vlasy.

vveronicka

zalezi aky je problem s vlasmi, mala som suche, take dost poskodene, ale mne velmi pomohol arganovy olej a ten je vraj aj na podporu rastu vlasov :)

sumienkaaa

kedysi som tiez tych babskych receptov co to poskusala, no nepamatam si, ze by nieco zabralo tak, ako som ockavala, takze som s tym po case aj prestala, kedze to nemalo ziadny vyznam

susana33

no to aj ja a nie len pri vlasoch, ale aj pri inych problemoch som skusala kadejake taketo rady a skor sa to stretlo s neuspechom.

dzulili

// to ani mne nie, dokonca co som nejake veci skusala, tak mi to este horsie spravila. ja som verna proste vlasovej kozmetike, co kupujem u mojej kadernicky, co aj ona pouziva na vlasy a to je mi najlepsie.

leusa009

ak si nechces znicit tie svoje tak byt tebou zvazujem clip in metodu ... trebars clipinhair to robi naozaj super

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.