Babské tipy pre krásne vlasy

Táto diskusia patrí k článku: Babské tipy pre krásne vlasy
Babské tipy pre krásne vlasy

Krásna plná hriva, ktorá by po nej netúžila? Aj keď nie všetkým nám príroda nadelila krásne a husté vlasy, starať sa o ne môžeme rovnako. A netreba na to ani drahé prípravky. Opýtali sme sa vás na vaše osvedčené domáce recepty. Nechajte sa inšpirovať.

leusa009

ak si nechces znicit tie svoje tak byt tebou zvazujem clip in metodu ... trebars clipinhair to robi naozaj super

Glam

vsetko som vyskusala a huste vlasy nikde ... co s tym ? ... baby nezvazovali ste niektora zahutenie ? ja som to uz pozerala a dost v tom tapam hlavne vo vybere metody a vlasov ... nechcem si znicit tie svoje

fitrisan

Zinok, zinok, zinok,... veľa zinku, suché vlasy treba mastiť indulonou a naopak na mastné s lupinami treba použiť konkrétny šampón :)) www.inazena.sk

didka206

ja používam Revalid a nemám problém ani s vypadávaním ani sa nelámu... väčšinou objednávam cez internet kde je vždy všetko lacnejšie :)) teraz som objednávala cez -odkaz odstránený- :) vyšlo lacnejšie

ViolettaEll

Vyskúšajte mydloteku u tri lili ci sa Vám tam nezapáči nejaký šampón, mne pomohol hedvábne bylinky, vlasy mám kučeravé konkrétne typ 3A, možno ste si vyberali nesprávny pomer olejov a byliniek.

morticia 17

Bohužiaľ, já mám takú kvalitu vlasov, že nemôžem nič prírodné. Napríklad keď si umyjem vlasy prírodným šamponom tak ich mám ako seno. Vyskúšala som všeličo napríklad olivový olej, alebo arganový a nakoľko mám vlasy jemné tak vlasy po nich boli splihlé a mastné. preferujem kozmetiku ,ktorá je na vlasy určená, pretože prírodné produkty si môže dovoliť len ten kto má kvalitné vlasy a hlavne nefarbené.S kvalitou mi pomohli vlasové stimulátory s placentou od Victorie beauty, které jsou jako ampulky a vtierajú sa do korienkov vlasov. Po 2 mesiacoch boli viditeľné výsledky.