predohra

simel

ahoj jjj,najdi si podla jeho znamenia v horoskope co ovlada jeho znamenie, ktoru cast tela a tam by mala byt jeho najerotogennejsia zona akurat musis vediet kedy sa narodil a ake je znamenie takze vela stastia...

cicuska

nothing: presne to je moj problem ja sa pritulim, bozkavam ho hladkam...bla blaaa, on sa na mna vrhne a ked skoncime tak mi povie ze zase to zacal cele on ze preco sa nikdy nanho nevrhnem. ale ked sa vrhnem cele sa to zvrhne a potom hovori ze to cele zacal on...:O(

aaa

tak v tom zasa problem nemam, nastastie sme obaja voci sebe uprimni a povieme si co ako.. lenze toto je vec v ktorej mozes povedat "nie" raz, dvakrat, ale potom je to uz trapne. A pravda je ze od kedy beriem hak, tak na sex nemam ani najmensiu chut. Ale ved aj to prejde a bude dobre :o))

jjjjj

aaa...no mas pravdu vzdy chceme to co nemame..nezavidim ti tvoj problem, ale skus mu to naznacit ze nemas na to vzdy naladu.....

aaa

ach jaj...ked vas tak "citam" tak vam v duchu zavidim.. Moj priatel by sa najradsej miloval cele dni a noci a ja mam skor problem ako mu povedat ze nemam chut :o)) nuz ale to sme my ludia...vzdy chceme to co nemame...