predohra

Dug

jjjjj: treba povedat alebo naznacit, muzi nie su jasnovidci, necakaj ze budu vediet co si myslis :) Povedz mu ze by si bola rada keby iniciativa isla niekedy aj od neho, mozno si len neuvedomuje ze ti to vadi.

jjjjj

nothing.....no ci mam skusenosti...da sa povedat ze ano...a take veci so si mi poradil/a som skusala a zabera to ale ja potrebujem aby to navrhol aj on sam lebo potom mam pocit ze to chcem len ja ked to vzdy zacinam....ale dakujem za rady

nothing

Jjjjj, myslím, že asi nemáš veľa sex. skúseností že? No z mojej skúsenosti ti možem povedať, že to záleží od situácie, ale napríklad keď spolu ležíte vedľa seba, začni ho napr. jemne hladkať po stehienku, brušku a pojdeš čoraz nižšie aj pod nohavice.. myslím že potom sú slová zbytočné. Alebo sa k nemu pritúľ a keď ťa bude cítiť veľmi blízko a ešte k tomu ho budeš jemne bozkávať na ušká alebo krk, myslím že normálny chlap si domyslí, čo chceš :-)). Teda ja tiež nemám rada keď partnerovi musím hovoriť, že ´to´ chcem, ale stáva sa, že chlapi na to proste jednoducho nemajú náladu..

denniska

Ja som bola tiez taka ...ze som chcela aby to on navrhoval mne...a jednoducha mu obhrizaj usku jemnucko..to vzrusuje ako malo co...ho vzrusuj pohybmi a potom prestan a zacni s nim kecat ako keby nic...uvidis ze to navrhne sam..sa po tebe vrhne ako po udenom

ninika

Ved si baba..a akzda ma vo svojom tele šarm...staci ked ho daakedy nahodou pohladis..po hadikovi :) alebo mu to jednoducho pošepkaj..ved mas fantaziu..kazda zena ju ma