Suché ruky

Jovanka

ja mavam priserne suche ruky po umyvani riadu alebo ked sa vratim z vonku ... teraz mam na ne z notina taky sikovny nuxe reve kremik a su zivsie take plnsie a nemam z nich pocit ze su chore suche

500xka

na suche ruky s atopickym ekzemom, ktore svrbia je uplne najlepsou pomocou protopan mliecko ... ja nan nedam dopustit ... dokonca aj zimu zvlada s prehladom

Glam

ja si ruky udrziavam vo forme s rosemont- om a ich levandulovym alebo nechtikovym miesanym kremom strasne dobre mi robi aj ked som atopik a na rukach je ten ekzem asi najsilnejsi

Lennyx

ja mávam na rukách pravidelne od konca septembra až po apríl možno aj máj neskutočne suchú pokožku úplne všade a na rukách sa mi medzi prstami objavujú fľaky atopického ekzému a neskutočne to svrbí a okrem protopan-u takého mliečka nezaberá nič a to ani zmena stravy či vylúčenie citrusových nápojov

mayka

ja ked mam extremne suche prsty na rukach, pouzjem 2x bepanthen..a su hydratovane..potom staci pouzivat obycajne kremy..care je vsemasticka..:)

mayka

ja ked mam extremne suche prsty na rukach, pouzjem 2x bepanthen..a su hydratovane..potom staci pouzivat obycajne kremy..care je vsemasticka..:)

mayka

Krém bepanthhen je vhodný na starostlivosť o suchú pokožku pre celú rodinu. Podporuje regeneráciu suchej a namáhanej pokožky. Udržuje ju pružnú a hydratovanú.

secret-lie

najlepsia je z DM vazelina , ja mam atopicku dermatitidu, odkedy pouzivam toto, nemám ziaden problem, hlavne v zime... natriem si ruky pred odchodom z domu a ochrani pred mrazom,..
ruky su po nej jemnučke...
a ma vela využiti -na ruky, na pery, lakte, päty... na všetko mozne..

gastanko2016

v zime mávam permanentne suché a popraskané ruky. Minule som vyskúšala synov bepanthen care a perfektne mi ruky premastil a zahojil.