Suché ruky

Jovanka

ja mavam priserne suche ruky po umyvani riadu alebo ked sa vratim z vonku ... teraz mam na ne z notina taky sikovny nuxe reve kremik a su zivsie take plnsie a nemam z nich pocit ze su chore suche

500xka

na suche ruky s atopickym ekzemom, ktore svrbia je uplne najlepsou pomocou protopan mliecko ... ja nan nedam dopustit ... dokonca aj zimu zvlada s prehladom

Glam

ja si ruky udrziavam vo forme s rosemont- om a ich levandulovym alebo nechtikovym miesanym kremom strasne dobre mi robi aj ked som atopik a na rukach je ten ekzem asi najsilnejsi

Lennyx

ja mávam na rukách pravidelne od konca septembra až po apríl možno aj máj neskutočne suchú pokožku úplne všade a na rukách sa mi medzi prstami objavujú fľaky atopického ekzému a neskutočne to svrbí a okrem protopan-u takého mliečka nezaberá nič a to ani zmena stravy či vylúčenie citrusových nápojov

mayka

ja ked mam extremne suche prsty na rukach, pouzjem 2x bepanthen..a su hydratovane..potom staci pouzivat obycajne kremy..care je vsemasticka..:)

mayka

ja ked mam extremne suche prsty na rukach, pouzjem 2x bepanthen..a su hydratovane..potom staci pouzivat obycajne kremy..care je vsemasticka..:)

mayka

Krém bepanthhen je vhodný na starostlivosť o suchú pokožku pre celú rodinu. Podporuje regeneráciu suchej a namáhanej pokožky. Udržuje ju pružnú a hydratovanú.

secret-lie

najlepsia je z DM vazelina , ja mam atopicku dermatitidu, odkedy pouzivam toto, nemám ziaden problem, hlavne v zime... natriem si ruky pred odchodom z domu a ochrani pred mrazom,..
ruky su po nej jemnučke...
a ma vela využiti -na ruky, na pery, lakte, päty... na všetko mozne..

gastanko2016

v zime mávam permanentne suché a popraskané ruky. Minule som vyskúšala synov bepanthen care a perfektne mi ruky premastil a zahojil.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.