Suché ruky

Mayka

mne pomaha hydratovat pokozku bepanthen, uz nemenim, vyborne sa i vstrebe do pokozky..nie je vobec mastny a pokozna je pruzna..

krasomila1111

Ja si ruky sem tam nakremujem bepanthenom, malej troska stipnem..pomaha mne aj jej a hlavna vyhoda nemusim mat viac kremov doma. :)

BajoMM

-odkaz odstránený-
Mne pomohlo toto. Klasický krém jednoducho aplikovateľný, cenovo prijateľný, používali sme ho 2x do dňa a po pár dňoch bolo všetko v pohode.
Ak by si chcela skúsiť môžeš použiť aj zľavu pri objednávaní -odkaz odstránený-

Sasshhka

ahojte :) mne strasne vysusali ruky mydla a mohla som si ich kremovat kolko som len chcela aj tak som ich mala suche... moja kozmeticka mi poradila vyskusat penu na umyvanie ruk s aloe vera alebo nechtikom a heléné krem na ruky od HappySkin, a odvtedy nemam suche ruky, pena vobec nevysusa ja som sa rozhodla vyskusat tu nechtikovu a je fantasticka aj ten kremik krasne hydratuje pokozku a kedze som bola spokojna s tymito produktmi tak som vyskusala aj ine napr kremy na tvar zboznujem krem vesta hlavne teraz v zime, aj telove mlieko Kleopatra mi sadlo a milujem ich masky na tvar.. nalepsie v tychto produktoch je ze su na 100% prirodne, neobsahuju ziadne skodlive latky ziadne parabeny sls ani nic podobne.. som velmi spokojna s touto znackou , vrelo ju odporucam aj Vam :)

mamuschka

Perfektná je hydratačná maska na ruky ovsené vločky . Obsahuje bambucké maslo , ďalej obsahuje viramíny A, E a F a ovsené vločky .
A akú majú funkciu ovsené vločky v tejto maske? Sú prírodným čistiacim a tonizujúcim prípravkom, majú mierne exfoliačný účinok, predovšetkým v pleťových maskách a peelingoch.Prispievajú k jemnému bielenie škvŕn na pokožke a na odstránenie ďalších nedokonalostí. Je to jediné účinné čo som vyskúšala