S jednym chodim, na druheho myslim

Príspevok v téme: S jednym chodim, na druheho myslim
sviaaa

neverila by som, ze sa mi to moze niekedy stat :) hoc chodim s chalanom o ktorom som snivala uz velmi dlho. chodim s nim a kym neprisiel ten druhy, mala som oci len pre neho...no stala sa mi vec....bol to len ulet neslo o sex (bozky, dotyk v opilosti)..ale s tym druhym preskocila iskra..nieco...a uz to islo...cim viac som sa s druhym kontaktovala a aj srtretavala (nie za ucelom sexu, proste len tak kamaratsky)tym viac som na neho myslela. rano a kazdych 5 minut..proste poblbol ma a co horise, ze nieco podobne ten druhy vnimal aj on ku mne zo svojej strany...moj priatel nic nevie ani netusi, mozno ak mi cita myslienky :D....s priatelom by som chcela mat deti a s tymto druhym si predstavujem to co by som si mala v spalni s priatelom predstavovat:D...je to zle...ked sa s druhym opat stretnem..ak bude chciet...hm...asi priatela podvediem..dufam ze nie...stacia mi len jeho bozky zatial :D

poradte mi....hladam v tom ale nieco viac..preco ked som priatela chcela tak dlho a bola som presvedcena, ze sme si sudeni, preco prisiel tento druhy.....moze to byt znamenie do buducna, ze mi to s mojim nebude klapat? zeby som sa pomylila vo vybere? preco to tak je? verim tomu, ze uz to, ze som sa s druhym bozkavala bude mat nejake dosledky iked to priatelovi nikdyy nepoviem...

poradte mi teda co by ste robili na mojom nieste, akoby ste o tom uvazovali?

diky moc

sviaaa

neviem ci by som to chcela vediet...nech sa s tym sam zere a netrapi mna s tym. pokial by ma chcel nech bojuje o zlepsenie vztahu so mnou a hlavne nech neviem jeho dilemu.. pokial nie a druha by mu za to stala viac, nestala by som mu v ceste..citila by som sa asi mizerne...chvilu..no len troska ine prezivanie u mna...uz par kopancov mam za sebou..a preto mam kopec zalub a viem sa radovat aj bez chlapa..no..takze vadilo nevadilo..samozrejme zrada zaboli..ale vesat by som sa nesla...a priatela poznam natolko dobre, ze mozem povedat toto mame stejne

sviaaa

idem sa mu vyhybat.........len mi to skodi :)

nepojdem do toho....malo ho poznam, zacalo to ehm...rychlo to vzplalo, vravi sa, ako rychlo vzpalnie, tak rychlo aj zhasne...

sviaaa

kakaukooo

uf....diky moc

uplne som si tvoj radu redstavila....aj ma asi presla chut na druheho...:D dufam, ze ho uz nestretnem :D ach :)

kakaukooo

len vravim skus radsej nepodvadzat toho terajsieho a bud k nemu aspon natolko uprimna a cestna ze sa s nim rozides

kakaukooo

no ja suhlasim s lizatky, akurat to nevidim v takom negativnom tone. :) vec sa ma tak, ze s nami emocie vselijak lomcuju a v podstate nema zmysel s nimi nejak zapasit pretoze nas skor ci neskor aj tak dobehnu. ak ta pritahuje ten druhy chalan, jedno z akeho dovodu, mala by si sa s tym terajsim naozaj rozist, a ist to vyskusat s tym novym, pretoze ak to nevyskusas, aj tak budes stale prave z tohto dovodu nespokojna s tym terajsim a budes na nom uz len hladat chyby. ak sa ti ten novy osvedci potom mozes byt rada, ak to nevyjde, vyskusas sa vratit k tomu povodnemu ak ti to povoli alebo nebude mat za teba nahradu a budes s nim stastna lebo si budes ista ze je pravy, alebo si najdes niekoho zas ineho. podla mna treba riesit veci priamociaro podla toho kam nas srdce taha, aj ked nas obcas taha do blbym smerom, ale aspon sa mame neskor moznost z toho poucit a lepsie sa spoznat. :)

Žužova

Ok a tebe to absolutne netrha žily že čo robíš ? že to môže ubližiť frajerovi ?
keby ti toto robí za chrbtom ten tvoj,nevadilo by ti to keb to neskôr zistíš ?
moralka ti čosi hovorí ?

lizatky

rozíď sa s priateľom a začni si s týmto druhým, resp. pochop, že si s tebou nezačne, že si pre neho zábava alebo len krátkodobá záležitosť, keďže vidí, že s ním podvádzaš priateľa, a nebude chcieť, aby si to robila aj jemu. skôr či neskôr zostaneš sama, zmúdrieš a pri troche šťastie si raz niekoho nájdeš, kto ťa bude akceptovať a komu už nebudeš ubližovať. veľa šťastia!