S jednym chodim, na druheho myslim

Príspevok v téme: S jednym chodim, na druheho myslim
sviaaa

neverila by som, ze sa mi to moze niekedy stat :) hoc chodim s chalanom o ktorom som snivala uz velmi dlho. chodim s nim a kym neprisiel ten druhy, mala som oci len pre neho...no stala sa mi vec....bol to len ulet neslo o sex (bozky, dotyk v opilosti)..ale s tym druhym preskocila iskra..nieco...a uz to islo...cim viac som sa s druhym kontaktovala a aj srtretavala (nie za ucelom sexu, proste len tak kamaratsky)tym viac som na neho myslela. rano a kazdych 5 minut..proste poblbol ma a co horise, ze nieco podobne ten druhy vnimal aj on ku mne zo svojej strany...moj priatel nic nevie ani netusi, mozno ak mi cita myslienky :D....s priatelom by som chcela mat deti a s tymto druhym si predstavujem to co by som si mala v spalni s priatelom predstavovat:D...je to zle...ked sa s druhym opat stretnem..ak bude chciet...hm...asi priatela podvediem..dufam ze nie...stacia mi len jeho bozky zatial :D

poradte mi....hladam v tom ale nieco viac..preco ked som priatela chcela tak dlho a bola som presvedcena, ze sme si sudeni, preco prisiel tento druhy.....moze to byt znamenie do buducna, ze mi to s mojim nebude klapat? zeby som sa pomylila vo vybere? preco to tak je? verim tomu, ze uz to, ze som sa s druhym bozkavala bude mat nejake dosledky iked to priatelovi nikdyy nepoviem...

poradte mi teda co by ste robili na mojom nieste, akoby ste o tom uvazovali?

diky moc

sviaaa

neriesim ze s nim chcem mat sex a teraz mi to odobrite.....

nemusim s nim spat...no chodim s jednym a mysel mam u druheho...

a co teraz.. :/

sviaaa

zuzova..

chapem, ze ti to pride hnusne...aj mne pred casom by mi nic take nenapadlo..

asi preto sa mi to stalo no len ked....to neni len o sexe...proste...celkovo pritazlivost...neviem si rady..moze prejst hocaky model herec najvacsi sexos planety a nemam chut s nim mat preto sex

Žužova

Ano treba sexovať kade tade,,striedať to jak ponožky aby bolo na čo spomínať na dochodku... mať nejaké pribehy a skusenosti pre vnučence,že jo?..

sviaaa

hanka

ako to myslis? ved..priatel uz nie je kamarat..spim s nim...aa...keby sa to dozvie..co by sa nemal ako..ale keby, tak aj keby mi odpustil, budem mat pri prvej prilezitosti na tanieri alebo ma bude terorizovat nedoverou pri kazdej prilezitosti..ako si to myslela?

hanka9

Kamaratov mozes mat aj dvoch

ved nie si zatial zosobasena.

ked budes, bud manzelovi verna vzdy

P.s- co chces mat "knihu zivota" (kroniku) cistu, prazdnu, nezapisanu??

na co budes potom spominat v osemdesiatke?

Žužova

Aká veselá.... hm ,aby ťa tá radosť a dobrá nálada raz neprešla ked ti na toto všetko frajer príde. A vieš čo ? bodajby ti na to prišiel! ale dobre nebudem ťa odsudzovať ,no ak hladáš niečo viac v tom podla mna v tom je len to že si sa začala nudiť stým svojim a možno ťa už ani tak sex. nepriťahuješ,máš v nom istotu , tak si dostala chuť na nejaké dobrodružstvo,úlet..adrenalín. ked ti na to ten tvoj príde a stratíš ho tak zrazu precitneš a zistíš aký si stratila poklad a aká si bola hlupa. asi tolko :)