Tehotna? Tyzden meskaju a som blba...

Príspevok v téme: Tehotna? Tyzden meskaju a som blba...
Adeline09

Prepacte, som blba, ze sa musim pytat tákto. Ale som brutalne zufala. Pred vyse mesiacom som spala s jednym chalanom. Bol to moj druhy sex v zivote a boli sme pripiti - takze perfektne, bez ochrany. Na druhy den som sa ho pytala, ci by som sa mala bat otehotnenia. Vedela som, ze to bolo kratke a nedokoncene ale pre pokoj duse. A on ze urcite sa netreba bat. Uverila som az ked mi po tyzdni odvtedy dosli kramy. O den kratsie nez normalne, ale dosli. Teraz uz mi nasledujuce ale tyzden meskaju. Preboha prosim, mozem byt v tom? Ja sa hrozne pre to stresujem.

flegma

ty mas fakt 20 rokov? ako co cakas, ze tu niekto na fore ma telepaticke schopnosti a vydedukuje z rozmazaneho testu, ktory nevidel ci si alebo nie si tehotna? sprav si novy, kludne aj tri a nepytaj sa kazdu blbost

adeline09

Potrebujem ďalšiu radu. Dnes som si robila test - ale po troch minutach som zistila, že sa rozmazal - bola tam jedna čiarka a na mieste druhej šmuha. Kamarátka ale vraví, že sa jej zdá, že tam videa slabučkú druhú čiarku. Myslíte, že ten výsledok je dobrý, keď to bolo rozmazané, alebo som to zle spravila? Mohla to byť len šmuha?
Isto si spravím ďalší ale to ide až zajtra.

adeline09

Dakujem za odpovede, uz som vdaka vam kludnejsia kazdopadne si ale test pre istotu spravim.
Nechcem vyzerat ze hupsnem do postele s hocikym, toho cloveka som poznala dlhsie a mesiac sme sa riesili, cize som myslela, ze to potrva dlhsie a nie ze po TOM so mnou skonci, ako sa to stalo. Ani som to neplanovala, zavolal ma len tak, ze si njeco pozrieme a podobne, a ja naivka som si fakt myslela ze to pritom ostane.
Dakujem este raz. Prepacte a no, uz sa len modlim.

redka

ok liberta ;)

inac Adeline nezanevri pre takuto skusenost na vsetkych chlapov "rovnako ako som skoncila s chlapmi, ktori su vsetci obycajni klamari a vyuzivacni manipulatori"

len si trosku lespie vyberaj a najskor cloveka trocha spoznaj kym s nim pojdes do postele... drzim paluchy nech stretnes poriadneho chlapa... nikam sa neponahlaj.. mas kopu casu este si mladucka...

liberta25

redka, jasne chapem, z coho si vychadzala. ale treba este vziat aj do uvahy, ze autorke tyzden po styku prisiel menzes a plodne dni nie su tyzden pred menzesom. takze, aj keby mu nieco uslo, sanca tam nie je. ale, uprimne, nechce sa mi tu davat lekcie biologie kockam, co nie su lenive sexovat, zato su lenive studovat. (redka, nemyslim teba)

redka

asi to vyznelo ze jej nieco zle prajem.. to nie... prave naopak... zelam ti aby si sa uvedomila a davala si na seba vacsi pozor...

redka

ale jasne liberta... ale bola si tam?... ked pise, ze bola opita sexovala s niekym koho ocividne dobre nepozna a potom sa ho pyta, ci sa mohlo nieco stat lebo ona nema sajnu ako to funguje? on jej povie, ze nie... a ked aj on bol opity a prd si pamata? ako si moze byt taka ista, ze nieco neuslo... ja viem, ze z kazdeho vsunutia nie je hned dieta... ale tak sexovat opita s niekym koho nepoznam a potom sa spoliehat len na to, co mi on povie na druhy den... no dakujem pekne... jasne, ze nemusi byt tehotna, ale kto z nas vie, ci si tam tie bunky ruky podali ci nie... obaja akteri opiti... ja si skor myslim, ze to nic nebude a dufam v to v mene pisatelky a tiez dufam, ze uz sa dostatocne poucila a tento svoj strach nech si plne vychutna a druhy raz si podiadne rozmysli, s kym bude sexovat opita.... nejde tu totiz len o mozne tehotenstvo... drzim ti palce nech to meskanie je len dosledok stresu alebo nejakeho prechladnutia a pod....

Dadula56

Nemala by si byt tehotna, ak meska menstruacia az po dvoch mesiacoch, to moze mat rozne dovody. Urob si test, budes vediet naisto, kludne aj dva, pre pokoj duse.

A nemaj sex s chlapmi, co ani ochranu nepouzivaju, tehotenstvo je jedno riziko, ale nikdy nevies co mozes nachytat, asi si nebola jeho prva, ktovie kde ho uz postrkal. Mozno si zajdi aj na gynekologiu pre istotu...

odpovedam

adeline, ak ten chlapec nevyvrcholil do teba, nemas byt z coho tehotna. dovodov na meskanie je vela. ak mas naozaj podozrenie a neda ti to spravat, urob si tehotensky test, aby si mala pokoj. ale sanca, ze si tehotna je miziva.