Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich

Príspevok v téme: Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich
dohadzovač

Tak kto chce moze tu napisat koho hlada, ako by mal vyzerat, kolko rokov by mal asi mat, odkial by mal byt, ake zaluby atd.
Nechajte si tu na seba ak chcete aj kontakt a zoznamujte sa. Maj, mesiac lasky sa blizi, je cas si niekoho najst.
Vidim ze je tu na fore dost ludi opustenych, smutnych, depresivnych, zatrpknutych, sklamanych ktori nikoho nemaju a nedari sa im nikoho spriazneneho najst.
Tak mate jedinencnu sancu :)

lulu22

youki, tak v tom máš pravdu, je to riziko tak či onak... je to pravda, ja som cca pred pol rokom stretla jedného muža normálne vonku, boli sme na babskej jazde a si k nám prisadol..som si povedala, že sympaťák...ale nakoniec to vypálilo tak, že to bol najväčší omyl môjho života, naozaj! a to som si prv myslela, že jeej, konečne som spoznala niekoho "len tak"..

Ja inak tiež nemám ani tak možnosť..stretávam sa väčšinou len so zadanými kamarátkami, nechodím po diskotékach (už mám 27 :D ) a po baroch ma tiež nebaví chodiť.. radšej tá príroda, šport..ale som v malom meste a mám pocit, že sa tu nemám s kým ani zoznámiť :D :(

tutko, tak to si mal šťastie :) a čo píšeš, niečo na tom bude! veď čo je na tom, ak žena osloví muža prvého? Ja som to tiež raz urobila a bol z toho pekný vzťah :)

watcher3

Tiež by som sa rád zoznámil. Som muž, mám 24 rokov a hľadám si niekoho v mojom veku z Prešova, alebo Košíc. Ak to pomôže tak napíšem, že niesom žiadny sukničkár, ktorý by chcel zbaliť čo najviac báb, alebo by mu išlo len o sex. Proste hľadám nejaké dievča na zoznámenie, priateľstvo, vzťah. Moj email: mrajnoch@gmail.com

tutko

A ked sme pri tom, tato mlcanlivost, resp, schopnost pocuvat, a cakat na spravny moment, kedy oslovit.. resp, pravidlo "nikdy neprehovor ako prvy/prva" perfektne prinasa ovocie aj v praci, aj vsade..

Tym netvrdim, ze recnici su horsi, alebo prehovorit ako prvy je zle, alebo horsie. Nie. Ale zavrhovat ticho, alebo posluchaca, resp chlapa, co neprehovori ako prvy. To je velmi uzky pohlad na svet.

Pretoze podla mojho nazoru, v realnom svete nezalezi na postupe, ale na dosiahnutom uspechu a ciest je vzdy viac ako len jedna.

Samozrejme, schopnost komunikacie je absolutne zakladna. A ten co dokaze kreasne komunikovat, nepotrebje prakticky nic ine. lebo vsetko osstatne, co nema, si prikomunikuje na svoju stranu. (v tomto som zly)

tutko

Slobodna, mylis sa. Dovol mi, tak ako ostatni, dovolte mi.. Vyjadrit svoj nazor.

Nikdy som nevyzval zenu ako prvy, na kontakt a to preco? Vzdy ked som to urobil, bol som za idiota, podivina, neschopaka (ale to je jedno) a podla toho som si teoriu upravil na svoj obraz. Len som existoval, v priestore (ci uz virtualnom, alebo fyzickom) a cakal na to, kedy ma oslovi zena, ktora sa mi zaroven pacila. Akonahle sa tato udalost stala v tomto poradi, isiel som po nej. A to dost tvrdo.

Za cely svoj zivot, isiel som len po jednej. Dodnes je moja. Ta zena nema nudzu o chlapov, ani dnes. Nikdy nepotrebovala oslovovat ako prva (tak ako absolutna vacsina zien).

Strucny opis mojho zivota: nemam cas, som zaneprazdneny pracou, relaxom, uzivanim si zivota, vylepsovania si hnutelnych a nehnutelnych veci, ci uz svojpomocne, alebo dodavatelsky. pritom mam dost casu, lebo si ho mozem kupit. Tj. vyzeram ako neschopak?

To, preco neoslovim zenu ako prvy, je velmi jednoduchy test. Vzdy nechaj svojho nepriatela aby prehovoril ako prvy - psychologicka vyhoda.

A aj napriek mojej takmer sebedestrukctivnej narocnosti na sameho seba, myslim ze by som mohol dopadnut aj horsie, ale mohlo by to byt aj lepsie, blabla, ludia prejavuju respekt, viac ako by som si ho kedykolvek dovolil ziadat.

Kazde pravidlo ma svju vynimku, Slobodna (a spol), kazde.

youki

Treba rozlisovat zoznamenie a partnersky vztah.
Zoznamovat sa cez web je podla mna rovnake riziko ako zoznamovat sa vonku. Cloveka sa neda spoznat za par minut, aj ked si vacsina ludi vytvori nazor za prvych niekolko sekund. Okrem toho, ked niekto hlada na zoznamkach, tak tam su vascinou ludia, co sa zoznamovat chcu na rozdiel od ulice.
Mnohi ani nemaju moznosti velmi sa zoznamovat vonku, napr. ja cele dni lietam medzi pracou, skolou a treningami, okrem toho mi su nesympaticke bary, diskoteky a podobne miesta kam chodia ludia v mojom veku. Radsej idem niekam do prirody, zvycajne skoro rano alebo vecer a tam za dve hodiny stretnem mozno jedneho bezca.

rebarbora

zoznamovat sa cez web je velke riziko lebo dotycny alebo dotycna moze klamat a vymyslat a ako zistite ze pise pravdu. Navyse moze si pisat s dalsimi dvoma troma ludmi a podvadzat vas a nezistite to. Mnohi najma muzi si takto zvysuju svoje udupane ego. Balia niekolko bab naraz. A dotycna si nahovara ze ju miluje a konecne nasla pravu lasku. Ked muzi podvadzaju v realite tak duplom vas mozu podvadzat cez internet.

Delete

Aj tak je toto trošku divná téma...nikto už v dnešnej dobe nedôveruje druhému, tobôž nie virtualite, ktorá nie je skutočná. Ľudia sa naučili nosiť masky a aspoň takto sa chrániť pred týmto svetom. Kde sa má človek zoznámiť ak sa ľudia nerozprávajú a majú strach sa stretnúť. Všetko je to len o klamstve a ľudia majú veľmi pokrivené návody. No čo je najhoršie tak ľudia nenosia masky len vo virtualite ale aj v skutočnom svete. Nevedia žiť, zabúdajú komunikovať, neovládajú gramatiku či základy slušného správania. Možno to vidím len ja takto ale ťažké je nájsť niekoho inteligentného vo virtualite. A ak už človek nájde tak ten niekto nebýva obyčajne sám. Je to len únik.

lulu22

youki, toto video som nedávno videla.. je také reálne, a človek nevie, či má plakať alebo sa tomu smiať... bohužiaľ.

Ja som sa dostala do fázy, kedy nemám chuť si ani s niekým vypisovať (nerátam do toho súrodencov žijúcich mimo mesta, kde žijem ja + priateľov mimo)..také tie bblá blááá zoznamovačky cez net. takže asi zostanem na ocot :D :(

youki

lulu22: pripomenula si mi toto video: www.youtube.com
tiez sledujem tento trend a nikdy by som neoslovil niekoho zahladeneho do mobilu... uz asi nemapatam, kedy som videl niekoho, koho by som mal odvahu oslovit v Bratislave, kde teraz zijem (nic proti BA nemam, asi to tak bude aj inde).

lulu22

Ja som zhodou náhod pred 3 rokmi práve tu na zdraví spoznala môjho, bohužiaľ, už ex priateľa. čiže toto je podľa mňa dobrá téma...aj keď ja veľmi túžim stretnúť lásku z očí do očí... ale to je dnes už asi len vo filmoch.. lebo hocikde sa pohnem, tak ľudia čumia do mobilov..neusmievajú sa na seba.. hrozná doba :(