Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich

Príspevok v téme: Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich
dohadzovač

Tak kto chce moze tu napisat koho hlada, ako by mal vyzerat, kolko rokov by mal asi mat, odkial by mal byt, ake zaluby atd.
Nechajte si tu na seba ak chcete aj kontakt a zoznamujte sa. Maj, mesiac lasky sa blizi, je cas si niekoho najst.
Vidim ze je tu na fore dost ludi opustenych, smutnych, depresivnych, zatrpknutych, sklamanych ktori nikoho nemaju a nedari sa im nikoho spriazneneho najst.
Tak mate jedinencnu sancu :)

i am liberty

lulu22 a ten jej pribeh je jasny dokaz toho ze vztah na dialku existovat nemoze. Darmo, do urcitej chvile sa poznali len cez telefony, maily a smsky ale az ked zacali spolu urcity cas byvat zistili ze niesu na rovnakej vlnovej dlzke. Take vztahy cez maily a telefonaty niesu ziadne vztahy lebo ti dvaja niesu spolu kazdy den fyzicky pri sebe. Lulu a Dzony si to len idealizovali v hlavach ze sa to da ale neda a zistili to na vlastnej kozi.
Youki ty si chces zakladat uz rodinu? V 25? Ti je*e? Ja mam 29 a vôbec nerozmyslam este nad zakladanim rodiny. Maj rozum uzivaj si mladost a slobodu ako sa da. Na zenbu mas este habadej casu. Nebud blazon. Ked raz spadnes do toho kolotoca manzelstva a deti uz z toho tak lahko nevycuvas. Manzelstvo a otcovstvo nieje sranda. Neponahlaj sa. Ked vojdes do manzelskeho chomuta uz nebude cesty spat. Budes v kolotoci otcovských a manzelskych povinnosti. Uzivaj si chlape. Uzivaj si slobody, baby, kamosov, posedenia pri pive, chatovacky, vylety, slobodu a volnost. Toto si budes totiz musiet casto odopriet v manzelstve. HOUK ;)

Yen25

Ja by som sa rada zoznamila, ale nechcem tu odhalovat prilis vela o sebe. Som z BA, mam 25, stihla, mam rada sport, knizky, rozpravanie sa ;)
yen25@centrum.sk

youki

Caroll: ano, preto hladam serioznu zoznamku (predstavujem si pod tym nieco, kam chodia dospeli ludia, ktori hladaju dlhodoby vztah). Mam 25, ale vzhladovo vyzeram podla okolia maximalne na 20 (kvalitny zivotny styl robi svoje) s cim asi suvisi problem najist si zenu v primeranom veku. S 20 rocnymi sa nedokazem velmi zhovarat, som uz absolvent univerzity a chcem riesit seriozny vztah/rodinu, nie flitrovanie/randenie (to ma nikdy nebavilo).
ypsilonko: poznam, ale nemam pocit, ze tam vela ludi chodi.

youki

Podla mna toto forum nie je vhodne na zoznamovanie. Skor by ma zaujimalo, ake zoznamky pouzivate, ktore su podla vas seriozne atd. Ja som ich pozrel viac, ale chyba mi nejaka seriozna, kde nejde o hodnotenie vzhladu (typu badoo), nie je kazda sprava spoplatnena (typu dvaja.sme.sk) a su tam dospeli ludia so zaujmom o vztah (teda nie pokec, kam chodia deti zabijat nudu). Pozeral som este stretni, spoznajmesa a zopar dalsich, kde zase asi velmi ludi nechodi. Davnejsie som sa dostal k vyskumu na okcupid, kde maju premyslene algoritmy parovania, ale zase na Slovensku to tusim velmi nie je popularne.
Nejake odporucania?

Dastan

Rád sa pridám do tejto zoznamky :)
Som 22 ročný mladík z Prešova a hľadám si na zoznámenie mladšie dievča z okolia.

Medzi moje záľuby patrí rodina, príroda, hudba, hra na rôzne hudobné nástroje ... zo športov ľahká atletika, pravidelné plávanie.
Som nefajčiar, nedrogujem, nefetujem, príležitostne si dám jedno pivko, alebo cider.
Prežil som jeden a pol ročný vzťah, plánovali som svadbu, osamostatnenie sa, spoločný život. Žiaľ našu plány nám skrížila tragická nehoda. Aj napriek tomu som silne veriaci (veď koho Pán Boh miluje toho krížom navštevuje).