Hemoroidy - Zlatá žila

petogu

Užíval som HEMOREND. Sú to malé guličky, zapíjate vodou (čisté ruky). Mne veľmi pomohol. Odporúčam každému,kto máva, má problém s týmto neduhom. Na stránke hemorend.sk viacero podrobností. Prečítajte a urobte si názor. Pozrite aj referencie. Navyše, do konca apríla majú zľavu %. Tak to skúste nepremeškať :-)

petogu

Osobne mám veľmi pozitívnu skúsenosť s doplnkom HEMOREND. Kúpil som ho v e-shope www.hemorend.sk. Okrem samotnej kúpy som si tam prečítal veľa hodnotných informácií o mechanizme účinku, ako aj odporúčania o strave, pitnom režime a intímnej hygiene pri tomto type ochorenia. Najväčšie pozitívum bola pre mňa úľava už po treťom dni užívania, po užití 2 balení mám už tretí mesiac "pokoj". Ďalšou pre mňa pozitívnou skúsenosťou je, že to nieje masť.Stačí otvoriť vrecúško s granulkami a zapiť ich vodou. ODPORÚČAM.
Pripájam ešte link s recenziami z Heureky:
-odkaz odstránený-

syndiluca

Pestrec a caj z neho treba pit 1 maximalne 2 krat denne, velmi pomaha na zlepsenie pecenovych testov a aj na hemoroidy.

Z lokalnych pripravkov je podla mna najlepsia dubova kora ci uz v geli/masti alebo urobit sedavy kupel.
Aj ine spomenute maste ako hemostop, ci najnovsie hemodin su dobre.
Je to individualne, treba poskusat :-)