Hemoroidy - Zlatá žila

tamine

MUDr. Lucia Mikulášová je lekárka pracuje ako chirurg Karlova Ves Bratislava mam iba jedno slovo Nespokojnosť lekára To už netreba overovať. Je to potvrdený fakt. dovera chyba skor toto si pacienti veruže neželaju berte si priklad z nemocnici Maroko ak tam pride pacient stresovy čo ho len caka automaticka to vycitia spravaju sa inak milym usmev hovoria svami a riešia hned sa mu ulavi pacientovi a plne sa mu zdoveri o jeho tažkostiach toto vam chyba to že mate prax ci skusenost nikto vam neberie ale uvedomte si na druhej strane pacienti su tiež ludia z vas citit iba chlad

stressov

MUDr. Lucia Mikulášová dovoľte mi povedať, pripomienku že si o vas myslím uvedomte si že pacienti tam či už tak chodia stresujúco vy ako ešte pridava svoju zlu energiu Nehovoria veľa, je zamračenou tvárou jednoducho nepracujte prichádzate s namrzeným výrazom, vysielate negatívne postoje

stev

bol som na ošetrení ambulantne vyjadrujem svoj nazor MUDr. Lucia Mikulášová chirurgička Takýto má byť Múdry, priateľský a zhovievavý považem to za bežnú súčasť zdravotnictve – to je len krátky výpočet vlastností lekara, ktorého by pacienti chceli mať Drvivá väčšina pacientov nie sú spokojní Mala by to byť osobnosť a ona to nespĺňa.

Nyugi337

kde vám poskytneme tú najlepšiu profesionálnu MUDr. Lucia Mikulášová chirurg Predsa mi k tejto téme nedá nezverejniť ešte jeden odkaz.Ak chcete rešpekt, rešpektujte. Asertívne správanie najlepšou voľbou odísť.Myslím, že tí, čo majú nadšenie a sú schopní, Z môjho pohľadu chýba vam iskra

penta

MUDr. Lucia Mikulášová maloverne (veľmi nedôverčivo pochmúrne vidieť všetko nepriaznivo životný princíp aj ako karikatúra seba samého

stela741

Keď sa v zdravotníckom prostredí hovorí o komunikácii medzi lekárom a pacientom, lekári argumen­tujú: veď to robím celý život, tak to, hádam, viem. Že možno „celý život“ robiť niečo nedokonale, nedomýšľajú.“Musím liečiť, nemám čas hovoriť konkretne sa to tyka pani mikulašova ktora pacuje na chirurgie

ciko

Mali ste niekedy pocit, že váš lekár hovorí iným, pre vás nezrozumiteľným jazykom? Ak áno, nemusí to byť tým, že vám to nepáli alebo nedokážete počúvať
Doktorka Mikulášová z chirurgie je toho prikladu Prajem vám veľa úspechov pri vašej náročnej práci a veľa síl

Samuel Dan

Zdravim Vas vsetkych , Ja som vyskusal vcetky mozne masticky, kremy, cipky,sedacie kupele aj tabletky detralex. stalo ma to cca vsetko tak 80e. uz som bol zufaly- 6tyzdnov bolesti a zlata zila stale vonku..Podla rady som si aplikoval list aloe vera- najdete na yotube -Rus ,ale pochopil som..Kusosk listu prekrojeny a zlozeny treba vsunut dnu do otvoru ako cipok. Mimochodom aloe mam doma,takze som mohol usetrit peniaze a cas straveny u doktorov. Aloe zabralo na jednotku!! Pouzivam nadalej, pretoze hemoroidy sa len tak nestratia. Snad som niekomu poradil. :)

mjanik

veľmi účinná je tu akupunktúra.V 90% zmiznú už po prvom napichnutí.Neboj sa,napichuje sa na rukách nohách,tak,že sa vôbec nevyzliekaš-úspech istý!!!!!