Meno pre dvojčatá

Príspevok v téme: Meno pre dvojčatá
GabN

Dobrý deň,
zostávajú mi nejaké 2 - 3 týždne do pôrodu dvojičiek a mi z manželom ešte stále riešime dilemu krstného meno pre dievčatko aj chlapčeka.
Naše názory sú celkom odlišné, takže sme k ničomu nedospeli. Ani jeden nechceme aby mali krstné mená po nás. Poradíte mi ako vybrať krstné mená aby sa aj hodili k priezvisku a neboli nejak extravagantné?
Jedná sa o priezvisko Novák - Nováková.
Ďakujem! :)

kikina:)

Huba a Buba

Puf a Muf

Pat a Mat

Danka a Janka

sorry, ale toto ma napadlo a zasmiala som sa na tom. ale však aj srada musí byť.

anjelik *

Danko a Danka, Janko a Janka, alebo kombinácia týchto dvoch mien. :o) Pekné meno je aj Alžbetka a chlapčenské Dominik.

salon

Paci sa mi,ze rozmyslas o menach pre svoje ratolesti. A tiez sa mi paci,ze im nedate mena po sebe. Budte kreativni :-)
Mena su nase ukazovatele osudu. Taky Viktor je hrde meno plne vitazstviev,Lenka je svetlo do tvojho a jej zivota. Mne sa pacia mena,ktore maju vyznam,posolstvo...

Mam kamaratku vola sa Katka,jej muz Artur. Priezvisko maju Ostrovski. Pre ich syna som vymyslela neskutocne meno...Oskar...
Os-skratka ich priezviska...ka...ako Katka...ar..ako Artur :-))

Lucinka36566

no ja by som si mena svojich deti urcite nedala radit od druhych ludí..sú to predsa vase deticky :) mená by mali mať také aké im vyberú rodičia :)

ja by som pri takomto probléme postupovala asi takto, ja vyberem meno pre dcérku a partner pre chlapčeka ak ide teda o dvojičky a bude to spravodlivé :)