Spolužitie mužov a žien mi príde také strašne smiešne..

Príspevok v téme: Spolužitie mužov a žien mi príde také strašne smiešne..
sochaslobody

Vám nie? Ako prečo muž a žena musia uzavrieť manželstvo a plodiť potomstvo? Prečo to robia pre túto spoločnosť? Prečo je spoločnosť tak hlúpo nastavená že dvaja partneri musia podľa ostatných uzatvárať sobáš a rodiť decká? Automaticky sa od dvoch ľudí ktorí spolu chodia očakáva že sa zosobášia a budú dávať tomuto šťátu potomkov. Mne to príde strašne smiešne že to tako funguje. Také hlúpe mi to príde. Ja mám frajera ale takto si svoj život nepredstavujem. Máme radi slobodu, voľnosť a nie uzatváranie sa v nejakej domácnosti s deťmi. Prečo to hneď ľudia navôkol od nás očakávajú? A keď im povienme že nebude žiadna svadba ani deti tak sa dívajú s prekvapením až s hrôzou na nás akoby sme spadli z čerešne. Ja sa nemienim poslušne podriaďovať požiadavkám spoločnosti ľudí a štátu tým že budem opakovať to čo oni. Normálne mi príde vtipné že musia dvaja žiť v jednej spoločnosti, variť si, zaspávať, robiť decká, nakupovať spolu, atďˇ.
Čo vy nato?

doubledog

sweater
nekecaj, opakujes nazory, ktore nie su tvoje a v skutocnosti ich nezastavas.

ved ked si naozaj myslis, ze ludia su pliaga a nador odsudeny na zanik, zacni sam so sebou :)

danuta

ja si myslim ze taketo veci pisu ludia ktori nemali stastie na dobru rodinu potom je uplne jasne ze ich to odradza od zalozenia vlastnej lebo automaticky ocakavaju to najhorsie aj od svojich deti

tasty

RNG
ten druhý odsek - tam si to veľmi pekne napísal, rodina nám robí radosť a dáva nám zmysel života a hlavne to človek precíti na staré kolená (hoci som ešte sama mladá, ale vidím to na rodičoch, ako nás majú radi a ako sa tešia na vnúčatá)

RNG

quako, alwe kelti predsa nevymreli, len boli znacne vytlaceny z nasho uzemie Rimanmi, co s nimi viedli dlho vojny. Ketov najdes dodnes v Irsku a veru maju deti dost, hoci aj tam to pomaly uz vyniera pod vplyvom propagandy individualizmu a rozbijanie rodin
Niet nic smutnejsieho, ako osameli ludia bez rodin na stare kolena. Ja na stastie mam potomka a vnucata, co mi starobu velmi skrasluje.A nelutujem tu vsetku namahu , co som v zivote na to musel vynalozit, aby som sa dozil tohoto stavu.

quako

dnes je iný problém..
hetero páry odmietajú manželstvo,lebo nepotrebujú "papier"
LGBTI bojujú za to,aby ten "papier" mali

danuta

Nas sa zasa kazdy pytal preco sa berieme ked nie som tehotna, TOTO JE SMIESNE :D Ja sa pytam preco by sa dvaja ludia nemohli zobrat z lasky? Len tak, lebo im pride svadba romanticka? :D

sweater*

RNG ludia predsa viedli vojny z nabozenskych pricin uz od nepamati, vyhladzali rasy a narody len kvoli tuzbe po moci. davno pred tym nez vzniklo spojenie globalnej elity. ja netvrdim ze niekto nepostrcuje postavicky niekde kde je ociam nam smrtelnikov maskovany. ale predostierat to ako dovod vsetkeho zla asi nie. mi ludia sme boli tupy uz od nam znamej historie. a btw ovecka, kludne to moze byt pravda ze slnko nas zozehne, ale tie vedecke nazory sa menia takou rychlostou ze ja uz vsetko beriem z rezervou...

sweater*

aj keby ovecka... je to daco ine nez to ze niekolko milionov nas vyvolenych nadobudlo nejakym sposobom to privilegium zit v bezpecnom domove kde je dostupne vsetko na krok a miliardy ludi a cela planeta trpi nedostatkom jedla, kinozenim, znecistenim... sme proste pliaga. aby to bolo trocha k teme, ja tiez nemam v plane zanechat potomkov. neverim ze by z nich vzislo nieco pozitivne a prospesne. pravdepodobne by sa nechali strhnut kolotocom penazi a jedine co by ich nakoniec zaujimalo by bolo ako nahrabat co najviac bordelu nez sa odoberu do hrobu. kazdy nech sa slobodne rozhoduje

quako

Smiešne je baviť sa o tom,či budú všetky Slovenky rodiť alebo nie..veď len v rozvojových krajinách sa v r.2013 narodilo 80 mil.detí,to je ako keby pribudlo na zemeguli nové Nemecko.A vlani to číslo bolo určite podobné,ak nie vyššie.Keďže pôvodní obyvatelia Európy vymierajú,prílev mladých z chudobných krajín/schválne neuvádzam vyznanie imigrantov/ bude mať stále zvyšujúcu tendenciu.A tomu sa zabrániť nedá,možno trochu obmedziť..takže zloženie obyvateľstva Európy vč.Slovenska je v budúcnosti už viacmenej naprogramované
Aj na "našom" území žili kedysi Kelti..