Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach

Príspevok v téme: Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach
norkaponorka

Zpoznala som na pokeci jedneho fajn muza. No fajn bol az doteraz. Vcera mi napisal taku divnu poziadavku ze ci by som mu neposlala svoju podpresenku a nohavicky pouzite. Vylakalo ma to lebo si piseme len asi dva a pol mesiaca a doteraz sme sa nestretli iba si piseme zatial. Vymenili sme si fotky a zdal sa byt celkom fajn, zabavny, vtipny, pekny aj ked nie velmi a zrazu chce odomna pouzite spodne pradlo? Ako take ze mam ho nosit aspon dva dni a potom mu ho zabalit a poslat na P.O. box schcranku. Vraj je to diskretne a nik sa o tom nedozvie. Lenze ja mam strach. Ako nechcem to ani urobit len co by vam baby napadlo ak by vam to nejaky muz napisal a ziadal to od vas. Napisala som mu ze nic take nehodlam urobit ale on ma o to stale ziada a este aj dnes mi napisal ked som bola pozriet na profil ze vie ze ho nesklamem a tesi sa velmi az mu ho poslem. A ze ked chcem tak aj on posle svoje boxerky ale az ked mu poslem ja prva. Ako mam si pisat s nim dalej alebo zabudnut. Pritom vyzeral byt v pohode a zrazu na mna vyjde s hentakou poziadavkou. Ako by ste vy zareagovali. On ma aspon na svojou profile uvedene ze 34 rokov a ja nieco pod 25. Myslim ze sa neda odbit ked uz nahodil taku temu. Vcera som mu napisala patkrat ze nie nieposlem a on mi dnes zase pisal ze sa tesi a vie ze poslem. Normalne mam strach dnes ist na pokec.

010203

je to zvrhlé aby cudzí človek žiadal od ženy na webe jej použité prádlo.
neposielaj nič, tým len podporíš jeho zvrhlé chuťky.
buzola teba si predstavím ako takú dominu v koženom sexi prádielku ako tých uchylov šviháš prútikom :-D
ale ináč baby majú pravdu, nieje to normálne. Viem o tom že sú také inzeráty na webe a sú aj ženy ktoré to za prachy robia a tiež si o nich myslím svoje lebo zdravo uvažujúca žena na také niečo nepristúpi.
veď písať si s ním môžeš naďalej takto cez písmenka ti neublíži ale neposielaj mu nič. A keď s tým neprestane tak ho blokni a vymaž.

odpovedam

suhlas s buzolou... vedel, ako na take baby, ako ty. Najprv sa tvaril ako sympaticky muz, nasli ste vela spolocnych zalub (ale ktovie, aka je realita) a teraz sa ta snazi zmanipulovat. Normalny clovek pochopi, ze mu niekto povie nie a dalej nenalieha. Tato tvoja pokecova znamost vie, preco to skusa na pokeci. Moj znamy je psycholog a povedal, ze zufalci sa spoliehaju na internet. Nenahovaraj si, ze na druhej strane je ten skvely chlap, akeho si spoznala. ja som sa kedysi tiez s jednym takto na slepo stretla. Osobne bol uplne iny. Uplne bez sarmu, nervozny, netaktny, cely cas mi ukazoval videa v telefone a na konci rande mi povedal, ze nema peniaze, ze platim cely ucet ja. nechcelo sa mi verit, ze som sa dokazala tak seknut, ale vidis. naozaj sa nenechaj zmanipulovat. Vobec nie je normalne a bezne posielat cudzim chlapom pouzitu bielizen. Dievca, otvor oci a zablokuj ho.

mackoPu

ja by som nikomu cudziemu neposiela pradlo. A odsudzujem take zeny ktore su pre peniaze toto schopne robit.
ty mu nic neposielaj nic. Je to fetisista a ktovie od kolkych zien si uz pradlo vypytal z pokecu alebo bohvie kde.

buzola

Pises, ze ten vyzeral byt ok. Tak to mas tak, niektori uchylovia ukazu svoju tvar na zaciatku a ini, ti inteligentnejsi a prefikanejsi idu nato premyslene. Najprv si ziska tvoju doveru a potom ked ta ma na navijaku tak to rozbali naplno. A taka platonicky zalubena a namotana baba co by neurobila kvoli svojmu qwazi frajerovi?

buzola

Nic mu neposielaj. Je to uchyl ako vysity. Takych by som bila hlava nehlava. A este sa cudujem tym zenskym ktore posielaju takym uchylakom nadrzanym svoje pouzite pradlo. Tiez ich mam za ku*vy take internetove ku..
A ked ma este aj tvoju fotku tak rozhodne nic neposielaj. Mohol by to zneuzit voci tebe. Ja by mu poslala nejake muzske trenky az by mu oci z jamok vyleteli po rozbaleni balika :D

dixit

lol, že keď chceš, tak ti pošle svoje boxerky :D odpadla som...

prepáč, že si z toho robím srandu, ale vlastne môžeš byť rada, že si to zistila o ňom ešte relatívne zavčasu. proste ho teraz ignoruj a hotovo...

(PS: dúfam, že to nie je fake téma...)

norkaponorka

Ked som mu dnes napisala ze nech s tym prestane tak mi napisal mi ze ci je az taky problem pre mna mu to pradlo poslat a ze mi zaplati ak ho mam malo ze na nove aby som si kupila. Vraj to baby mnohe robia za prachy a posielaju aj uplne cudzim pradlo. Nechapem preco s tym vobec zacal. Som tak z neho sklamana ze ma ide porazit. Ako ja som sa konecne tesila ze waw bude uz vztah konecne a zrazu taka sprcha. To vazne neexistuje normalny muz na nete? Posielali mi tam sami magori nech im vyjajcim, nech si zapnem webku a sa urobime, nech im poslem svoje foto nahého tela a same sprostosti a ten vyzeral byt ok a zrazu rovnaky uchylak? Docerta!

tasty

či je zúfalec to nezáleží od hrúbky jeho peňaženky, zúfalec môže byť po psychickej stránke a vyzerá byť tak, a vyzerá byť na manipulátora
a tiež by som si dávala pozor na jeho túto manipuláciu, bude ťa lámať, až ťa zlomí a pošleš mu to prádlo, a potom sa to začne stupňovať až ťa zmagorí, fakt si treba dávať pozor na takýchto manipulátorov

norkaponorka

Odpovedam on nieje zúfalec, pisal mi ze pracuje ako obchodny zastupca a ze je dobre plateny. Idem mrknut ci mi nepisal nieco.