Internát žiadne súkromie - problémová spolubývajúca

Príspevok v téme: Internát žiadne súkromie - problémová spolubývajúca
slniecko457

Ahojte, mam problem so svojou spolubyvajucou na intraku (VS) a chcem vediet Vase nazory pripadne ako by ste to riesili. Sme dve na izbe. Ja mam priatela, s ktorym sme stale niekde von a na izbu pridem vzdy az vecer,takze ona ma sukromia az az. Ja tam v podstate pridem len prespat. Ona nema nikoho,ziadneho priatela,ani kamaratky,takze cele dni len sedi na izbe. Problem nastava,ked ja pridem s priatelom na izbu a ona sedi stale pri nas,takze nejake lubostne radovanky si mozeme vyhodit z hlavy... Vobec jej to nevadi,ze je od nas meter vzdialena a pozera sa na nas a pocuva nase rozhovory. Je nam to trapne jej to povedat,aby odisla. No za cely semester este ani raz sme neboli sami na izbe. Ona nie je nejaka hlupana,aby jej to nedoslo,no raz za cas by sme chceli mat aj my trosku sukromia a izbu pre seba. Ako jej to mame povedat alebo co mame urobit aby konecne aj ona pochopila ze chceme mat trosku sukromia a byt tam aj bez nej? Prajem Vam este pekny zvysok dna :-)

rybkapipa

Nech sa jej priatel opyta ze ci jej nebude vadit ze spolu sexujete a ze ci sa chce pridat.To jej docvakne snad,na takych treba takto.