Internát žiadne súkromie - problémová spolubývajúca

Príspevok v téme: Internát žiadne súkromie - problémová spolubývajúca
slniecko457

Ahojte, mam problem so svojou spolubyvajucou na intraku (VS) a chcem vediet Vase nazory pripadne ako by ste to riesili. Sme dve na izbe. Ja mam priatela, s ktorym sme stale niekde von a na izbu pridem vzdy az vecer,takze ona ma sukromia az az. Ja tam v podstate pridem len prespat. Ona nema nikoho,ziadneho priatela,ani kamaratky,takze cele dni len sedi na izbe. Problem nastava,ked ja pridem s priatelom na izbu a ona sedi stale pri nas,takze nejake lubostne radovanky si mozeme vyhodit z hlavy... Vobec jej to nevadi,ze je od nas meter vzdialena a pozera sa na nas a pocuva nase rozhovory. Je nam to trapne jej to povedat,aby odisla. No za cely semester este ani raz sme neboli sami na izbe. Ona nie je nejaka hlupana,aby jej to nedoslo,no raz za cas by sme chceli mat aj my trosku sukromia a izbu pre seba. Ako jej to mame povedat alebo co mame urobit aby konecne aj ona pochopila ze chceme mat trosku sukromia a byt tam aj bez nej? Prajem Vam este pekny zvysok dna :-)

sewie

je to izba jej a tvoja, nie tvoja a priatelova. neexistuje dovod preco by mala opustat izbu ked ty tam dovedies frajera. Mimochodom, ty si sa jej spytala ci si ho tam mozes priviest? ci jej to nebude vadit? Ako ona sa zas moze hnevat ze nema sukromie, ze nemoze si chodit po izbe napr v spodnom pradle lebo jej tam vodis chlapov. (to som tresla len priklad). Pozri sa na to aj z jej strany a skus sa s nou normalne porozpravat. Mimochodom ked vies ze baba nema kamaratov, nenapadlo ta ze by mozno bola rada keby si ju vzala niekam von ? Podla mna keby si sa s nou skamaratila lahsie by sa vam komunikovalo a mala by pre teba viac pochopenia a mozno by aj sama navrhla ze vam volakedy prenacha izbu...

odpovedam

ach boze. ved nikto jej spolubyvajucu z izby nevyhadzuje. hovori vam nieco slovo "komunikacia"? preco by sa s nou nemohla skusit dohodnut? uz je na nej, ci to pochopi alebo nie.

romankaCA

autorka, zaplat si hotel ked chces sexovat ;) ona si plati tak isto ako ty takze je to blbe od teba nieco takto chciet ;)ostavaj tam cez vikend ked tam nie je ona

soffa

srandujes teraz?akoze ona si plati izbu a vam ma nechat izbu na radovanky??nie je to od teba sebecke!to ze nema priatelov je jej vec,hadam nema koli vam chodit v takej zime na prechadzky ked ani nema s kym!to skor jej ma vadit ,ze musi pocuvat tie vace "keci".ona tam nikoho nevodi,ani ty si nevod.a vyvetraj frajera niekde okolo intraku dobre;DDD?

odpovedam

tak ostan nejaky vikend na intraku s priatelom... nebude nikto nikoho rusit ;-)
a innokedy sa s kus so spolubyvajucou dohodnut, ze s priatelom by ste chceli byt niekedy aj sami a ze chapes, ze ona tu ma pravo byt, ale ak ti vyjde v ustrety, budes si to vazit... ved urcite vies, ako na nu.

miki26

Veď jej skús pomôcť nejakým normálnym spôsobom, keď je taká, aká je. Skús jej dohovoriť napr. nejaké stretnutie s nejakým milým nezadaným chlapcom, ktorého ty alebo priateľ poznáte. Môžete skúsiť neskôr aj ďalších. Pomôžete možno aj im obom a budete možno spokojní aj vy. S trochou šťastia ju aj pár hodín neuvidíte hihi, pokiaľ tamten dohodený chlapec nebude úplne vadný ako porisko, od ktorého nebude treba utekať do 20 minút. Preto výber musí byť kvalitný :D

sweater*

uplne chapem situaciu, aj ked je len na jej dobrej voly ci vas tam necha, ma rovake pravo tam byt tak ako ty. frajer si neplati. nevim skus sa s nou porozpravat, sad si vymysli nejaku aktivitu kym sa nasitite jeden druheho

odpovedam

no. mala som podobny problem na intraku, tak som to spolubyvajucej normalne povedala. sla na vikend spat ku kamoske. ona nikdy nechodi domov?

dela

ja by som zase nezniesla, kebyze mam spolubyvajucu, co si niekoho vodi do tej 1x1 meter izby este nejakeho jej chalana a chcu tam riesit nejake svoje radovanky a vydychavat mi tam vzduch ..

haha, samozrejme, ze to nemyslim vazne:D, ale hej, ma pravo to takto vnimat.

co by na mna zabralo - kup jej listok do kina .. a ked ona pojde do kina, vy si uzite;)