Kyslosť a zápach z úst

Príspevok v téme: Kyslosť a zápach z úst
Peter-vx

Ahojte, predtym ako navstivim gastro (som objednany az za dva mesiace) by som sa rad poradil tu.
Trapi ma kazde rano zapach z ust a kysla pachut. To iste ked sa najem, niekedy aj bolest zaludka. Sposobuje to aj zmeny hlasu co ma trapi a obmedzuje asi najviac. Vysadil som kavu, snazim sa stravovat zdravo, nejest koreniste a tazke jedla, pecivo, sladkosti, jem skor ovocie, no nic nepomaha...

Peter-vx

No prave z pomarancov a inych citrusov si robim napoje. zuz. napis sem, vsak to mozno pomoze aj inym ludom s podobnym problemom ;) Este som mozno mohol spomenut ze som diabetik, obcas ked musim tak nieco sladke zjem, no nie je to casto. Cital som si o refluxe, skusal som teda brat 3 tyzdne helicid, no skor sa to zhorsilo.

xem

bude to najskôr nejaká baktéria ked sa teda stravujes zdravo ak prevažuje v tvojom jedalničku zasaditá strava aj citron je zasaditý ale naopak pomaranc nie lebo obsahuje cukor ..

zuz.

ahoj, asi viem čo myslíš, mala som s tým problém tiež. To, že si zmenil stravovanie, je super prvý krok, hlavne veľa ovocia a zeleniny, sladkosti žiadne, znamená to že máš prekyslený organizmus plus ešte tá bolesť žalúdka. najprv musíš odkysliť organizmus chvíľu to potrvá, ale je to veľmi účinné. ja na to užívam tabletky od jednej firmy, plus nejaké doplnky výživy, ktoré mi neskutočné pomohli aj na iné veci, viem ti poradiť ako sa toho zbaviť, napíš mail nech ti môžem dať viac info.