Cvičenie a problémy s akné

Príspevok v téme: Cvičenie a problémy s akné
AYKY

Ahojte ... cvičím pravidelne asi 6 mesiacov a samozrejme beriem proteinové doplnky lebo bez bielkovín je vraj cvičiť zbytočné .. aj predtým ako som začal cvičiť som mal problémy s akné ale teraz poslednú dobu je to o dosť horšie .. bol som u doktorky a tá mi na základe výsledkov krvi zakázala brať tieto proteiny , pritom bielkovýn som v krvi nemal až tak moc ... chcel by som sa spýtať či naozaj tieto " sypače " možu spôsobovať akné ? Ďakujem za odpovede ...

nonacne

Tabletky na akné - derminax.se Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

Alic

Kamo, ked ta stale smadi, urcite chod minimalne k obvodnemu...moze to byt cukrovka....tym ze mas velka cukru v krvi tym sa ti aj viac glukozy vylucuje oblickami...a kedze glukoza je osmoticky aktivna latka strhava zo sebou aj vodu tzn. cim viac mas glukozy v krvi tym viac budes vylucovat vodu a tym budes aj viac smadny :) urcite chod k Dr.

sweater*

kamosko ja vobe neviem, sorac. mam kamosa co tlaci gainer a nema nic z toho, ziadne vyrazky. takemuto druhu suplementov nerozumiem, ja idem len na strave. preto ak nejes whey tak netusim

AYKY

ked já vypijem 2 l vody len ráno pri cvičený a potom v práci ( elektromontáže ) tiež moc pijem lebo ma stále smädí ...
sweater -- whey neberiem , beriem gainer Scitec Jumbo kde je aj troška kreatinu , dalej nočný protak Matrix a Klbovku Animal Flex , myslíš že to môže byť aj s týchto značiek

sweater*

ziadny vyskum ani nemam na podlozenie. ja osobne whey nejem. ale kamarati vratane bracha ano. zacali jest, vyhadzali sa na ksichte a plecach, prestali a akne ustupilo. niektory vysadili iny nie, bracho to zase je a ma vyrazky opat