Nočné vyjedanie chladničky

ninicccc

Veď to že ja tam idem (do tej chladničky) aj keď nejdem na WC, iba tak cez reklamu :D to je hrozné so mnou.

zuzi74

Tvoj trener ti radi dobre jest v mensich mnozstvach a castejsie. Daj na jeho rady. Ty skor priberies z tychto tvojich nocnych lovov.
Ja keby som jedla naposledy o stvrtej poobede, tak v tej chladnicke aj nocujem:-)
Ozaj a neda sa to WC zriadit aj na vrchnom poschodi? By si mala mozno po probleme:-)

0vecka

podla mna jes az moc zdravo .. mala by sisi dat obcas aj nieco ine ako zeleninu ... potom nebudes mat taketo navaly chuti...

jajaa

konečne (nie že by som to niekomu priala) vidím, že niekto má rovnaký problém ako ja, u mňa to trvá už takmer rok...v noci sa budím aj 3-4krát a zjem kade-čo, mám pocit, že bez jedenia by som už nemohla pokračovať v spánku...to bude psychika..

ninicccc

V mojom bežnom jedálničku je veľa zeleniny a ovocia a bielkovín, jednoducho snažím sa stravovať zdravo. No lenže na mojom "love" si dám aj šunku s bielým pečivom alebo si zohrievam priteľovo jedlo a on sa veľmi zdravo nestravuje, jednoducho jem nezdravé veci ktoré by som nemala :(

ninicccc

Nie neporadil mi to tréner. On mi poradil jesť 5-krát denne v malých množstvách, ale ja sa bojím jesť päť krát denne veď priberiem na sto kíl. A kikarika1 mne sa asi péro nepostaví nikdy pretože som žena :D

kikarika1

po 10-tich rokoch trávenia vo fitku, sa ti už ani péro nepostaví, ale hlavné, že budeš mať postavu ako golem a "na krku" tráviace ťažkosti.............lovu zdar (v chladničke) :D