Nepritahujem svojho muza

Príspevok v téme: Nepritahujem svojho muza
zuzana212722

sme spolu par rokov a poziadal ma o ruku pred dvoma mesiacmi a uz nechcel som mnou moc spavat a konecne povedal preco ze ho nepritahujem vadia mu kila ze proste nema chut na mna mam 15 kil po dvoch porodoch....som smutna ze mi to povedal ale zaroven povedal aj ze ma miluje ale nech s tym nieco spravim a jemu sa chut vrati myslite ze sa to da?ak uz raz niekoho nepritahujete potom znova zacnete??alebo ked ste niektora schudla vratila sa chut na sex vasim muzom??a kludne aj chlapi aj vas nazor ma zaujima....mimochodom hned ako mi to povedal som zacala zo sebou robit cize makam cvicim ale nejde to zo dna na den budem sa snazit sa mu pacit..

vebe

Ludia, vy sa tu vsetcia bavite o kilach, spavani spolu, o tom ze ako moze rozmyslat o svadbe.Ale ona pise ze pribrala po 2 porodoch, tak predpokladam ze maju spolu 2 deti. Ked ma clovek spolu 2 deti, tak sned musi rozmyslat trochu inak. A ked sa deti spytaju, a to vam poviem ze sa spytaju, ze preco uz ocino nie je doma, tak sa sucho odpovie, lebo mamina mala o 15 kil viac a ocina uz nepritahovala. Takej odpovedi deti v suvislosti s o svojimi rodicmi dlho nerozumia. Ved treba hladat riesenia a tie vzdy su, ked ich hladame. Porozpravajte sa, najdi sposob ako so svojou postavou nieco urobis- nie je to vzdy lahke, lebo ked mate 2 male deti a chodite do prace, tak to nejakym i intenzivnym chudnutim asi nebude moc realne. Ale vsetko sa da.Daj si realny ciel, kolko si schopna schudnut za mesiac, 2 mesiace, najdi sposob ako mozno inak varit, hladajte viac spolocbych pohybovych aktivit, mozno skus nieco urobit so svojim oblecenim. Ked bude vidiet, ze sa snazis a ze si spokojna, ze vyzarujes pozitivnu energiu bude to dobre.A naozaj to rob kvoli sebe, len vetdy to bude dlhodobo fungovat. Len sa nerochadzajte skor ako to neskusis. Objaja myslite hlavne na svoje deti, nie na postel

skorosenior

Aj v mladom veku môže mať človek spústu ochorení ktoré sa prejavujú znížením libida. U niektorých je to jeden z prvých príznakov a sú aj také, kde každý deň o ktorý sa zistia skôr zvyšuje šancu na vyliečenie. Neprajem vám nič zlé ale zvážte návštevu lekára (urológa). Mal by to vedieť on, pokiaľ nevie príčinu zníženia libida (nemusí ti ju chcieť povedať ale musí vedieť) tak by som šiel k lekárovi.

zuzana212722

no on ma 28 rokov iba takze to asi nebud v tom aj ked ...ano mam s nim tie deti vd oni su este malinke 4 a 2 roky ..

skorosenior

Pozri, neviem koľko rokov má tvoj muž. Pokiaľ ale má nad 40 možno sa začína hlásiť andropauza. Jedným z príznakov býva už nie taká erekcia ako v mladosti a oveľa dlhší čas potrebný na ejakuláciu. V tom prípade ručné práce alebo orál (ktorý je tiež v princípe len variáciou ručnej práce) fungujú ešte bez problémov ale môže mať problém so stykom až k vyvrcholeniu. Nech navštívi urológa, dnes sa tomu v tomto štádiu pomôže ľahko.

Druhou, horšou možnosťou je že sa obáva že mohol niekde niečo nachytať a nechce nakaziť aj teba (ak nepoužívate kondóm). Dúfam že toto nie je ten prípad.

Hmotnosť to je nezmysel. Tá má význam v štádiu výberu ale žiadny normálny chlap kvôli bežnej nadváhe si sex nenechá ujsť. Aj keby si mala 160 cm a 100kg tak maximálne si dá panáka na povzbudenie a ide sa na vec. Sex sa nechce z mnohých iných príčin ale hmotnosť u manželov so spoločnou minulosťou ani náhodou.

5.5 elsa

zuzana to s ním máš tie dve deti?či si rozvedená a s ním si sa zoznámila potom?ak máte tie deti spolu tak nejaký drzý nie,ty si pribrala kvôli tým deťom ktoré si musela porodiť ty!!!,,schudni len kvôli sebe nie kvôli nemu,ale potom nech je z deťmi aby si mohla behať napríklad,ale hovorím to rob kvôli sebe nie kvôli nemu,v opačnom prípade buď ťa chce takú aká si,alebo.......

zuzana212722

ked ja neviem uz on kolkokrat pride za mnou aj do kupelky ked sa sprchujem zacne a nedokonci alebo aj pusu si dame pohladka objime aj povie ze ma lubi alebo vcera ze pojdeme pokrstit auto lebo si kupili ped dvoma tyzdnami ale ked uz by malo na to prist tak by nic nebolo ..faju mi spravim kedy chce aj rukou hocijako ako si len zaziada to neodmietne skoro nikdy ..zsmejeme sa spolu poblaznime vsak keby som ho nepritahovala tak ako povedal prisiel by za mnou do kupelky a vsetko ostatne???nazor chlapov???lebo ja uz neviem

Zuzka.forum

Zuzana, áno, mne sa to stalo: manžel pribral 20kg a stal sa nepríťažlivým, povedala som mu nech s tým niečo robí a časom keď schudol, tak sa aj sex.život vrátil do normálnych koľají. :) takže nezúfaj, vytrvaj v zdravom životnom štýle+pohyb hlavne kvôli sebe - napokon, chceš mať predsa pekný intímny život, nie? :)

ahink

Pozri...mate spolu 2 deti, cize si matkou jeho deti, ste spolu roky, takze vie co doma ma, pozna ta a je zrejme s tebou spokojny (si zrejme dobra matka, dobra zena, dobra gazdinka, vytvaras mu ok zazemie je s tebou spokojny mozno stastny) a asi jedine mu vadi ta tvoja terajsia nadvaha. Preto ta zrejme poziadal o ruku..budme uprimne..vaha sa zmenit da takmer vzdy (vsak u teba to prislo postupne po detoch) ale keby mal po svojom boku daku blbku sliepku slapku atd atd tak to uz by bolo o inom) Ale ako ti uz pisali, ak chces schudnut rob to hlavne kvoli sebe a zacni sa milovat taka aka si. Potom sa budes aj inak vnimat brat, budes doslova ziarit a pritahovat zaujimat vsetkych okolo. Ja nie som stihla a pritom sa o nezaujem nemozem stazovat..skor naopak. No spokojnost stastie tuzba zmyselnost atd zo mna priam vyzaruju a takto sa vnimam aj ja. Milujem sa..svoje telo a napr.milovanie je to najuzasnejsie, viem si to uzivat, je to potesenie radost zmyselnost extaza pre nas oboch. A nebud daka putka..vyzaruj a rob zo seba zenu v pravom zmysle..cez vlasy upravu makeup parfem, pekne decentne zvodne zmyselne zensky sa obliekaj (pozor nie "lacno"), bud mila srdecna usmievava laskava, bud hlavne dobrym clovekom a ver..ze ked nejde o zivot tak ide o..)) a je to tak..