Nepritahujem svojho muza

Príspevok v téme: Nepritahujem svojho muza
zuzana212722

sme spolu par rokov a poziadal ma o ruku pred dvoma mesiacmi a uz nechcel som mnou moc spavat a konecne povedal preco ze ho nepritahujem vadia mu kila ze proste nema chut na mna mam 15 kil po dvoch porodoch....som smutna ze mi to povedal ale zaroven povedal aj ze ma miluje ale nech s tym nieco spravim a jemu sa chut vrati myslite ze sa to da?ak uz raz niekoho nepritahujete potom znova zacnete??alebo ked ste niektora schudla vratila sa chut na sex vasim muzom??a kludne aj chlapi aj vas nazor ma zaujima....mimochodom hned ako mi to povedal som zacala zo sebou robit cize makam cvicim ale nejde to zo dna na den budem sa snazit sa mu pacit..

zuzana212722

a este ma napadlo on ked ma odmietne ja sa nastvem tak potom chodi ze pod si ku mne lazkat pomasiruje ma hocico len aby som uz sa nehnevala vtedy je mili prveze

zuzana212722

jasne ved my sa normalne tulime k sebe aj on ma rano objime usmeje sa :) on ma nikdy neodsunul ale ja viem ze ak by som chcela viac proste to nebude on urazlivy nieje jemu mozem povedat taku vec ako kym to neprehnam ze najskor vypustim a potom rozmyslam tak sa nenahneva..jediny kto uz potom nasraty doslova som ja lebo zase pocut nie uz ma to vytaca..

anka89

zuzana nepoznam tvojho priatela ,ale co by spravil ,alebo ako by sa citil ,keby si mu tiez povedala ,ze ty si tie kila navyse uvedomujes ,ale ze on tiez nie je najpritazlivejsi s tym bruskom ,ze muzi sa udrziavaju aj lepsie .Ale ak je urazlivy iba by si mu nahnala vodu na mlyn a potom by sa ti zas vyhybal ,ze ked sa ti uz nepaci takze zas ziadny sex.Skus sa k nemu v noci pritulit mozno zabudne na tie kila ,ved ich nemas zas vela a ak sa odtiahne tak si s nim o tom pohovor a zautoc nanho ,ze to isto ma on problemy a vyhovara sa na teba uvidis ako zareaguje ,lebo muzi su rozny nakazdeho treba ist inou taktikou a kazda si toho svojho pozna.

zuzana212722

praveze ja o seba dbam ja sa namalujem kazdy den :) vlasy mam vzdy zafarbene ucesane vonavka vsetko :) no on ani posilka nic take kdeze ako sa pozbiera z postele tak ide do roboty :) ved to je to ze on ma tiez brusko necvici nic...snazim sa obliect ale je pravda ze ja na sukienky niesom ani saty som sportovy typ a necitim sa dobre v takych veciach to puberty...ale nechodim ako supacka...ale vyslovene som sa ho spytala ci moje kila su jediny problem povedal ze ano no neviem ako si to predstavuje ze len tak dostane chut a ja po nom skocim tak isto po dlhom case..

anka89

Zuzana drzim ti palce .Rada by som videla reakciu tvojho muza ked schudnes a ta chut na sex mu nepride som zvedava aku vyhovorku si najde potom .Ale potom nech zacne seba obvinovat .A ozaj nezabudni k peknej postave patri aj pekne upravene obocko ,uces ,ved ty uz vies si mlada .

doubledog

ja si myslim, ze hlavnym problémom nebyvaju ani tak kila, ale skor strata zaujmu o seba, akokeby take vytratenie iskry.
zena zacne riesit deti, domacnost, nakupy a pod.
proste sa zacne prilis vcitovat do roly matky a gazdinky.
a matka a gazdinka pre muza nie je prilis sexualne pritazliva.

laura36

aj mne sa moj muz paci viac, ked teraz schudol 10 kg. za tie roky, odkedy sme sa poznali, pribral najviac 25 kg , samemu mu to uz vadilo a teda cvicil, ale zeby to malo vplyv na sexualny zivot , to nie. Ja som schudla za tie roky a mavala som kedysi vacsie poprsie, jemu sa to pacilo, ale ja som spokojna s tym, aka som teraz, citim sa lepsie a neriesi to. Pride mi to divne, ze koli par kilam ho uz nepritahujes. Vzdy sa da schudnut, ak chces. Som zvedava, ked schudnes co sa ti urcite podari, aj ty sa budes citit lepsie, ci bude mat o teba zaujem, ci to nie je len nejaka vyhovorka tie tvoje kila... Su potom zeny /aj muzi/, co sa po svadbe a po detoch uplne spustia, nestaraju sa o seba, vypasu sa, nedbaju na vzhlad, uses, oblecenie a druhemu partnerovi to moze zacat vadit. pokial to nie je nejaky narcisko co to sam prehana s posilkou, solarkom, ucesom, kozmetikou a vyzaduje od zeny non stop dokonaly vzhad , stale usmev na tvari , tak to neries, ak si rozumiete, uvidis, casom sa to spravi.

zuzana212722

anka ano tiez som pochopila akou cestou ist uz je tomu dva tyzdne ako to povedal a dala som dole 3 kila nie pre neho ale pre seba lebo som mlada a chcem vyzeraz dobre kazdy den svicim co sa tohto tyka mam v sebe vyriesene chcem skusit aj osobneho trenera mame pekneho suseda co to robi mozno tomu mojmu zapne ze su tu aj iny a zacne trosku ziarlit lebo je si az moc isty :) ale to len v ramci slusnosti :) samozrejme..mna napada otazka ze ako po niekolkych mesiacoch bez sexu zrazu bude chcciet na mna skocit ci sa to nekam pohne ja na sebe makam aj on dokonca zacal tak pozvolna ale salatikuje so mnou so susedkou taka zlata baba ideme do posilky zacat chodit takze ja sa snazim :)

anka89

Zuzana nic si z toho nerob.Mne to tiez manzel povedal ked som pribrala o 15 kg viac po 28 rokoch a po 2 detoch ,ze by som mala nieco zo sebou robit ,ze to nie je pekne aj deti ma na to upozornili.Moja prva odpoved bola pre manzela nestaraj sa o mna a pozri sa na seba aj ty mas brusko,ale v duchu som sa nad sebou zamyslela a pohlad do zrkadla nebol najlepsi .Su 2 cesty bud si budes kilecka prikladat a nakoniec mavne nad tebou manzel rukou ,ze s tebou je uz koniec to sa stalo mojej znamej ,ale spravis to co ja nahodila som si 90 dnovu dietu a schudla som tych 15 kg a manzel bol stastny dokonca mi uz zakazoval chudnut ,ze uz staci ,lebo v mojom okoli spozorneli aj chlapi aj zenske ,ze ako dobre vypadam a v konecnom dosledku som bola najstastnejsia ja ,ze som to dokazala .Takze nakoniec budes spokojna ,ze tu poznamku utrusil.Jemu pride rychlo chut na sex ked uvidi aku kocku ma pri sebe ak nie tak nech si uz potom chybu hlada sam na sebe.

zuzana212722

florinda myslim ze nemas deti tak moc nevies o com hovoris a nevies ani co sme si spolu prezili aby si mohla povedat ze moj muz je to a to..ja som snad niekde pisala ze ma bije alebo nestara sa o mna o deti lebo toto je muz ktoreho si ty opisovala...sorry ale my si inak rozumieme nehadame sa nejako specialne len toto nefunguje..
a viem ze nema milenku ten chlap robi nechodi nikam ked niekam chce ist tak sa opyta ci by nebol problem alebo ci niekde necem ja ist ...je doma s nami alebo na vylete s nami...takze milenka nie