Som žiarlivá, ale zdá sa mi, že mám dôvod

Príspevok v téme: Som žiarlivá, ale zdá sa mi, že mám dôvod
Kaja:)

Zdravím:) S priateľom sme spolu pár rokov a milujeme sa. No ja veľmi žiarlim a uvedomujem si to,ale neviem to ovládať,keď viem,že je s kamarátkou,tak ma ide roztrhnúť,plus mala som priateľa s ktorým sme si ukazovali správy,nie tak,že pozri,ale ked som bola vedľa neho tak mu nevadilo,ked som čítala.Dôverovali sme si,mala som aj jeho heslo od fb a aj on mal moje. Nemali sme dôvod si neveriť. No moj terajší priateľ,ešte aj otočí mobil aby som ani náhodou nečítala a vždy mi tým len pridá dôvod k žiarlivosti,prerože mi hneď dojde,že s niekym možno aj niečo rieši keďže mi nedovolí ani slovko prečítať. A odôvodnil to tak,že preto,lebo vie že som žiarlivá,preto mi ich neukáže a že to je jeho súkromie. No áno s tým súhlasim,je to jeho súkromie ale podľa mňa by mal spraviť pravý opak keďže vie,že som žiarlivá,on si moje správy číta dokonca aj bez dovolenia.. Ja mu chcem veriť,ale už mi to raz spravil,že riešil niečo s inou.. Ja neviem,či si to celé náhováram a som príliž žiarlivá alebo mám dôvod,peosím poraďte čo mám spraviť,porozprávať sa s ním?? Nechcem aby zase udal ten dôvod. Ale nechcem sa s ním hádať kvôli tomu,milujem ho a sme spolu už pár rokov.

0vecka

ja tiez nemam rad ked mi niekto cita emaily alebo sms.... ale zase ani necitam cudzie ani sa toho nedozadujem... a ani ma to az tak nezaujima ak sa ma to priamo netyka...

Kaja:)

Ak by mi chcel niečo zakazovať,tak to by som mu nedovolila,pretože som mu hovorila,že ak mu bude niečo vadiť,nech mi to povie,porozprávame sa o tom ale že by som začala robiť to čo on pískne,tak to nie. Práveže,ja si písať s nikým nezačnem a keby aj hej,tak by som udala,ten istý dôvod čo udal on mne,že sú to len slová a bola by som zvedavá akoby sa zatváril,no budem si otáčať mobil,keď mi náhodou niekto napíše a tak abx vedel ako sa môžem cítiť ja,keď mi to robí. Ale vypisovať nikomu nebudem,ak on hej,tak jeho smola,raz na to doplatí:(

Žužova

aha chápem už , ale aj že mu to vadí je dosť hlupe ,teda to že ti to vobec dá najavo kedže robí čo robí.. je len otazka času kedy ti bude chchieť niečo prikazať ,zakazať. dobre možno zveličujem. ale naozaj byť tebou oddnes stým seknem a začnem si vypisovať a zatajovať smsky ,správy a tak..toto uroba uvidíš ako sa bude chovať a nech ti niečo skusi vyčítať. dokým on nezmení správanie ,nezmen ho ani ty. a bývalý no.. ak by ste k sebe patrili ,tak spolu budete.. nikdy nevieš čo príde, nelutuj nič ,stalo sa. urobil blbosť ,zaplatil za nu tak ako sa patrilo :)

Kaja:)

Nie,bývalý spravil chybu,ktorú mu nikdy neodpustím!.. Ale ľutujem,že som mu nedala šancu,tak som to myslela. Ale chybu spravil on a dobre to vie,kvôli nemu náš vzťah skončil,nie kvôli mne.

Kaja:)

Naozaj neobhajujem,len hovorím akot o vidím,možno mám nasadené "ružové okuliare". Ale tak to naozaj vidím. Nezakazuje mi nič (aj tak by som neposlúchla,nie som povinná robiť to čo chce on.) Len vidím na ňom,že sa mu to nepáči a vadí mu to.

Žužova

Ach škoda reči...presne ,obhajuješ si ho pritom ti serie na hlavu. Ako chceš,potom neplač ked zistíš že celý ten čas čo bol stebou mal pletky kade tade :o) ...možno aj vtedy si ho budeš obhajovať ,že zato vlastne môžeš ty..ach ženské hlupe..(neber to osobne,no je to tak)

Kaja:)

Fhuu prečo som sa rozišla s bývalým?? Vysvetlím:) mali sme krásny vzťah pobozkal sa s inou,nenechala som si to vysvetliť,len som sa to dozvedela a hneď som to ukončila ani nevedel,že to viem. Spravila som chybu,neporozprávala som sa s ním o tom,mala som nervy nevedela som čo mám robiť a ukončila som to:( Veľmi ho to mrzelo,písal mi,volal,prišiel a vysvetľoval.. No ja som tomu neverila,teraz už viem pravdu ona ho pobozkala a nič viac,on odišiel a trápilo ho to,viem to. A snažil sa ma získať späť no ja som už nechcela,pri tom som ho ľúbila a vedela som čo sa stalo,priznal sa oľutoval to,plakal,chcel si ublížiť,bojoval o šancu ale ja som mu nedokázala v tej chvili už veriť. Po dlhom čase som tú moju reakciu a to,že som mu nedala šancu oľutovala. A chcela som sa k nemu vrátiť,ešte stále som ho ľúbila. No už to nešlo:( Potom sme boli kamaráti z výhodami ale to som nezvládala. No našťastie sme teraz vo veľmi dobrom kamarátskom vzťahu,dokážeme si všetko povedať,veríme si:) ale láska to nie je a ešte k tomu dohodla som sa s bývalým,že sa stretneme pokecáme a moj priateľ sa veľmi,veľmi nahneval (čo aj chápem,predsalen je to bývalý) takže sa nestretávame.

Najčítanejšie články