Psychika a marihuana

Príspevok v téme: Psychika a marihuana
Nickname81

Zdravim aj ja som začal s touto rastlinkou asi v 16 rokoch ked som cez leto na konci ked som šiel na strednu školu,bolo to take pokušenie a tak zo začiatku ked ma zaplo prvy raz tak som mal hrozne stavy bal sa že to neprejde a že navzdy taky ostanem a tak,,,postupne to preslo ale nemal som už na to nejak chut samozrejme som bol v takej partii kde sme boli asi 4ria a chalanom sa to zapačilo tak ma presviedčali že daj si aj ty tak som aj tak spravil a už byvali aj fajn stavy všetko v pohode no niekedy ma chytili zas tie zle stavy ako aj tocenie hlavy ..raz sme boli na kofole a chytil ma taky blby stav že som sa postavil a odišiel domov a musel som sa prechadzat dokola po byte lebo mi bolo zle..niak som si to neuvedomoval a fajčil som nadalej a to bola chyba lebo som maval aj take čo ja viem nazvime to schyzofrenicke stavy ako pocit že ma niekto sleduje hlavne v tmavych ulickach,či počutie vlastneho zvonenia v hlave ale ked som sa pozrel na mobil tak žiadny zmeskany hovor :D..no proste hluposti a to som sa chcel spytat či to neznamenalo že sa mi spusta niaka psychicka porucha? dnes je tomu tak že sa citim taky divny aj triezvy,pripisujem to derealizacii no niekedy mam pochybnosti o tej schyzofrenii čo nieje dobre ale neviem si pomoct ako necitat clanky a podobne blbosti,,,naposledy som si dal 1.11 a tam to aj ostane,stale verim že sa to vrati doporiadku a budem normalny ako predtym,priznal som sa aj mame a tak isli sme k psychiatricke lebo som nemohol spavat tak uživam 1mg rispen ale chcem to vysadit a liecit sa proste len bylinnymi cajmi a nepchat do seba nič,,hadam mi tu niekto napisete nejaky pozitivny komentar popripade sa možme bavit o niečom konkretnom kedže som na vela veci určite zabudol,tak sa pytajte:)

Nickname81

tie schyzofrenicke stavy som mal len nafajčeny samozrejme,teraz sa tomu smejem ale som taky divny ako keby v sne dajme tomu,strasne rychlo mi ide cas:) a mam 18rokov..mimochodom doktorka mi povedala ze nemam určite schyzu že to by si vsimla a že do polroka by som mal byt uplne fit ale tak neviem no mna to niako neuspokojilo,snazim sa zdravsie stravovat a začal som cvičiť...