Psychika a marihuana

Príspevok v téme: Psychika a marihuana
Nickname81

Zdravim aj ja som začal s touto rastlinkou asi v 16 rokoch ked som cez leto na konci ked som šiel na strednu školu,bolo to take pokušenie a tak zo začiatku ked ma zaplo prvy raz tak som mal hrozne stavy bal sa že to neprejde a že navzdy taky ostanem a tak,,,postupne to preslo ale nemal som už na to nejak chut samozrejme som bol v takej partii kde sme boli asi 4ria a chalanom sa to zapačilo tak ma presviedčali že daj si aj ty tak som aj tak spravil a už byvali aj fajn stavy všetko v pohode no niekedy ma chytili zas tie zle stavy ako aj tocenie hlavy ..raz sme boli na kofole a chytil ma taky blby stav že som sa postavil a odišiel domov a musel som sa prechadzat dokola po byte lebo mi bolo zle..niak som si to neuvedomoval a fajčil som nadalej a to bola chyba lebo som maval aj take čo ja viem nazvime to schyzofrenicke stavy ako pocit že ma niekto sleduje hlavne v tmavych ulickach,či počutie vlastneho zvonenia v hlave ale ked som sa pozrel na mobil tak žiadny zmeskany hovor :D..no proste hluposti a to som sa chcel spytat či to neznamenalo že sa mi spusta niaka psychicka porucha? dnes je tomu tak že sa citim taky divny aj triezvy,pripisujem to derealizacii no niekedy mam pochybnosti o tej schyzofrenii čo nieje dobre ale neviem si pomoct ako necitat clanky a podobne blbosti,,,naposledy som si dal 1.11 a tam to aj ostane,stale verim že sa to vrati doporiadku a budem normalny ako predtym,priznal som sa aj mame a tak isli sme k psychiatricke lebo som nemohol spavat tak uživam 1mg rispen ale chcem to vysadit a liecit sa proste len bylinnymi cajmi a nepchat do seba nič,,hadam mi tu niekto napisete nejaky pozitivny komentar popripade sa možme bavit o niečom konkretnom kedže som na vela veci určite zabudol,tak sa pytajte:)

Nickname81

Myslíš že to môže byt fyzického charakteru? Ja už fakt neviem,proste v 18 rokoch aby som toto riešil...myslíš že by vedela pomôcť?

tm

Mozes mat, aj nejaky zapal v org. a ty sa sustredujes iba na marihuanu, skus pit vela vody, byl.caje, alebo chod na vysetrenie k Mgr. Albertovej v BA, pozri jej stranku.

Nickname81

No pozriem :) veľmi často ale počujem vnútorný hlas,take podvedomie a co ma straší najviac že ked chcem niekomu niečo povedať tak si neham v mysli ale nevyslovim to aj ked by som chcel,robí mi to často...alebo pri zaspavani počujem rozhovory ľudí ,nehovoria nic zle len take nezmysli,su to ľudia ktorých poznám

tm

Ak chces, zozen si knihu Jak vylecit 200 nejcastejsich nemoci od G.Malachova a pozri si depresie, nespavost..., alebo aj Uplna detoxikacia a skus detox organizmu.

Nickname81

šak podobne proste že som v sne a že mam podobne symptony ako pri depersonilizacii ale mozem si všetko moc namyslat ked som si to vybudoval pri huleni,nvm každy vravi že to časom pominie len neviem ako byt trpezlivy:)

Nickname81

ja si to nechcem nahovarat ale neviem ako to zvladat proste ,kedysi som to maval take divne pocity ked som bol s niekym proste to vnimanie toho čo mi niekto hovori a tak bolo ine ale nezamyslal som sa nad tym teraz je to podla mna silnejšie ked som to začal riesit,stale sa bojim tej schyzofrenie alebo niečoho trvaleho aj ked mi to doktorka vyvratila proste je to divne naozaj a zoziera ma to:)

Nickname81

tak je to len mala davka a 30.12 mam kontrolu takže tak tam jej poviem nech mi to už znižuje a nech to vysadim,ale zas pomohlo mi to so spankom ale citim sa potom den unaveny a mam tak zavrate trošku že ked stojim alebo sedim ma taha dopredu ale to je chvilkove,,noo len furt niečo beha hlavou tazko tomu zastavit su to dost hluposti ale,nedokazem v skole davat pozor a koncentrovat sa a dost často som sa začal vypytovat že "čo"? ked mi niekto niečo hovori tak horšie počujem to može byt tiež len mozgom že horšie prijma zvuk alebo tak,,,a ten rozhovor a to z doktorky bolo za triezva ja už som nemal vyse mesiaca travu,ale verim v uzdravenie ale niekedy neviem ako reagovat ked pridu do hlavy myslienky alebo ked sa citim jak keby v sne ked som v skole v triede alebo niekde s chalanmi,takže tak no hadam to bude fajn