Skusenosti s proCare

Stanislav Janík

Mal som termín na operáciu.Išiel som si nechať spraviť predoperačné vyšetrenie.Samozrejme som si naivne myslel,že to nieje žiaden problém.A to prosí nie som typ ,ktorý chodí po lekároch.Nemám na to čas. Súdružka doktorka povedala,že už na mňa termín. A to prosím bol začiatok mesiaca. Ale ,že keď si zaplatím tak sa to dá.Už z princípu neplatím,lebo nechodím po lekároch ale iba platím do poisťovne.Na to som dobrý.Musel som zrušiť termín operácie. Toto by sa pánovi Ficovi nestalo. O neho je Vždy postarané. Takto sa o mňa postarali v SLOVNAFTE. A to som tam od svojích 15-tich rokov.

Stanislav Janík

Mal som termín na operáciu.Išiel som si nechať spraviť predoperačné vyšetrenie.Samozrejme som si naivne myslel,že to nieje žiaden problém.A to prosí nie som typ ,ktorý chodí po lekároch.Nemám na to čas. Súdružka doktorka povedala,že už na mňa termín. A to prosím bol začiatok mesiaca. Ale ,že keď si zaplatím tak sa to dá.Už z princípu neplatím,lebo nechodím po lekároch ale iba platím do poisťovne.Na to som dobrý.Musel som zrušiť termín operácie. Toto by sa pánovi Ficovi nestalo. O neho je Vždy postarané. Takto sa o mňa postarali v SLOVNAFTE. A to som tam od svojích 15-tich rokov.

Peto M.

Ja som si v ProCare zaplatil mesacne clenske na skusku, ako to funguje - 59 EUR, v pripade spokojnosti som xcel vyskusat cely rok. Stihol som jedno prve vysetrenie(v prvy den mesiaca, ktory som platil), na kontrolu uz samozrejme termin v danom mesiaci nebol :D Takze som sa ani nedozvedel vysledky rontgenu, ktory mi robili. Pan doktor ordinuje iba kazdy utorok :D 2 krat som sa nevedel dovolat, potom bol v utorok sviatok a potom mi ponukli termin o dalsi mesiac.

Takze tak, asi je kazdemu jasne, ze neodporucam.

ivka113

Ešte k tým poplatkom - keď si zaplatíte ten ročný poplatok, ja osobne som sa nestretla ani s jedným poplatkom za tie 2 roky čo som tam, až teraz, keď mám ísť k nim na operáciu (laparoskopia), tak sa niečo dopláca, čiže si myslím, že je to veľký rozdiel - ja som len na usg štítnej žľazy u štátneho dr platila 10 eur...

ivka113

Ahojte, osobne som v procare KE zaregistrovana už 2 roky, a zatiaľ neľutujem.
Prostredie je príjemné, žiadne plné čakárne, chorí a zakašlaní ľudia, objednávate sa buď telefonicky na callcentre, alebo priamo tam na recepcii. Na niektorých oddeleniach sú tam dlhšie čakacie doby (záleží od oddelenia), ale myslím, že to nie je nič strašné (osobná skúsenosť - vo vojenskej nemocnici som 3 týždne čakala na USG brucha - dovtedy mi aj ťažkosti prešli:) )

Ak ste akútny prípad (napr u všeobecného ste chorí a potrebujete ošetrenie, alebo proste akútny prípad nejaký), treba to po príchode na recepciu zahlásiť, oni vás tam narýchlo šupnú a idete k doktorovi za pár minút. Kvôli takýmto akútnym prípadom sem tam môžete byť dlhšie v čakárni, ale myslím si že 15 min nikoho nezabije.

Ja som tam už pochodila množstvo ordinácií, keďže som mala a stále mám zopár diagnóz (endo, gyn, všeobec, gastro, uro, očné), je super hlavne to, že to majú všetko pokope, cez odbery, RTG, USG, ambulancie, proste všetko.

Sestričky sú milé, nestretla som sa s nikým nepríjemným, doktorov si takisto pochvaľujem. Za štandard program se vším všudy (okrem nejakých nadštandardných vecí, bez ktorých sa každý smrteľník zaobíde), platím teraz, keď som tam už dlhšie 169 eur, noví tuším platia okolo 200. Ale oplatí sa, skúsenosti aké som mala pri štátnych nemocniciach, no strach a hrôza. Zatiaľ spokojnosť. Keby ste chceli ešte nejaké info, kľudne napíšte :)