Tabletky proti depke a na dodanie energie do zivota

Príspevok v téme: Tabletky proti depke a na dodanie energie do zivota
nikusa0003

prosim vas neviete niekto poradit dajake tabletky ktore dodavaju telu energiu,zvysuju optimisticke myslenie alebo v podstate "dodavaju chut do zivota"...mozno viac elanu alebo aspon nieco na viac sil....neviem preco spavam primerane ale denne uz naobed som strasne vycerpana,unavena a nic "nevladzem"...potom ani nedokazem ymsliet pozitivne...jednoducho sily na nulea o energii ani nevravim...

9titinka5

lepsi ako tryptofan je 5-HTP je to priamy prekurzor aby sa tvoril serotonin, pomaha celkovo aj pri spanku a na energiu...chut do zivota ja kupujem veganske od sunday natural

noroo

na energiu je velmi dobry Regulatpro® Bio od Dr. Niedermaier, ucinky na mne boli do tyzna, je to vegansky produkt nezatazuje travenie ako niektore.

Miho

- dost spanku, nie privela
- prestavky v praci aspon 5 min / 1 - 2 hodiny, prejst sa, niecoho sa napit
- kazdy den sa dat do hromady, cca 0,5 az 1 hodina veget
- analyzovat vztahy v okoli, ci nie su energeticky vycerpavajuce
- masaz chrbta aspon 1 x / mesiac, masaz ramien aspon 1 x / tyzden, idealne kazdy den chvilku
- odpocinkove aktivity na cerstvom vzduchu
- dostatok mineralov a vitaminov - mozu byt aj sumive aditiva 1tbl /den
- cokolada - dodava energiu a zlepsuje naladu
- klickovy olej tbl - zdroj stabilnej energie
- guarana prasok - pri vysileni - max 1 lyz denne, do sladkeho horuceho caju alebo do coca coly zohriatej v miktovlnke, lebo guarana chuti zle a zabera len v horucom
- caj z Lubovnika bodkovaneho - prirodne antidepresivum
- L-tryptofan - prirodny zdroj serotoninu, antidepresivneho hormonu, je bezne v potrave ale pre zivot v pokluse to nestaci a preto sa da doplnit v tbl forme, bezne 2 az 3 tbl denne, pri vacsej zatazi moze byt aj 800 - 1000 mg denne = 5 az 6 tbl, neziaduce ucinky na rozdiel od antidepresiv nie su zname
- keep smiling :-)

Vela stastia a drzim palce :-)

mhk@centrum.sk

momko

Ahoj ja tiez trpim unavou okolo tretej hodiny mam vela prace a nestiham tiez by som chcela nejake tabletky alebo nieco ine poradte dakujem.Chcem stihnut cez den velmi vela takze prosim napiste mi dakujem

agina

Nika ja by som ti radila zmenit stravu, troska pocvicit a pohybovat sa na cerstvom vzduchu.A mozno aj trosku sexovat, vtedy sa uvolnuje hormon serotonin a to je hormon stastia.

RNG

Najdi si na Google.sk napriklad pod heslom:
doplnky, aloe vera, Bratislava.
Vseobecne, hladat cez internet je lahsie, nez chdit z obchodu do obchodu. A daju sa tak najst aj lepsie ceny casto.