Uzdicka na penise ake riešenie?

Príspevok v téme: Uzdicka na penise ake riešenie?
Ktm

Dobrý večer, nebol som bohužiaľ obdarený co sa týka intímnych partii ani veľkosť(12cm),ani obvod penisu nieje nič moc ale to nieje najhoršie mam fimoza a asi aj kratku uzdicku. Problem s fimozou posrupne riešim ze ro natahujem a používam masť HYDROCORTISON s obsahom kortikosteroidov na natahovanie a uz po 3 týždňoch vidím ze to je na dobrej ceste ak to tskto pôjde ďalej tak za dva mesiace by som mal predkozku dostatočne pružnu a pretiahol by som ju, ale problem je ze tam je ta uzdicka ktora zospodu sice netaha ani pri erekcii no ak sa snazim pretiahnuť tak to ťahá a ked sa mi sem tam omylom poradí pretiahnuť tak to sakramentsky boli a ihneď bez rozmýšľania to snazim sa dať naspäť. Som taky zúfalý ze som spravil fotku aby ste mi poradili ake vážne to je.

Tiež by ma zaujímalo prečo je pod predkozkou ta koža taka citlivá lebo ak by som mal porovnať tak dotyk na tu kožu pod predkozkou je akokeby ked sa dotknete živého mesa pod kozou napr na ruke pri porezani, je to fakt bolesť. Koža pod predkozkou ma nasebe akokeby blanu, ako je vidieť na fotke je taká biela a mozno to ani nieje blana

Na fotke som penis votocil preto je trocha skruteny a uzdicka je navechu

Adam znalec

Ahoj, kedze sa tu podobne otazky casto opakuju, prikladam podrobny clanok o deformaciach a poruchach uzdicky spolu s metodami liecby a osetrenia.. Clanok tu -- -odkaz odstránený-

Ktm

Cele je to zle :-(
Budem musieť ísť, problem je ze teraz som v maturitnom rocniku a musim sa učiť a natoto nebudem mat čas.

Nasiel som urologa Štefan homza ma dobre hodnotenie na internete, aky postup my odporúčate? Ja mam strašne male skúsenosti s nemocnicami, doktorami a mam s toho strach, to tam len prídem a čo ďalej? Ja by som to chcel riešiť s nejakým sukromnikom kde bude minimum ľudí...

Dnes som si uvedomil že to musím riešiť veď nemôžem s týmto žiť hoc to bude stáť čokoľvek.

Andrej

ktm, ked ta nieco zaujima, asi si sa chcel pytat :) nie je nic lepsie ako priamo urologa. a to ani za nim nemusis ist. 10EUR mas zopar piv a mozno sa dozvies, ze svoj problem vyriesis zlahka... alebo sa suzuj dalej a nechaj sa ovplyvnovat rodinou a hanbou... uf.

Ktm

Nemyslím ze potrebujem konzultáciu, vela som otom čítal a viem otom celkom dosť no je problem nabrať odvahu a riešiť to.
Som študent a peniaze nemám len tak a ak by som išiel na chirurgické odstránenie tak to trva 2 týždeňe a tu hanbu v rodine by som fakt neprežil.

Ktm

Nezazijes nepochopis!
Ak by to bolo také lahke tak idem hneď no tento problem ma ničí uz niekoľko rokov a prisiel som naro neskoro ja som myslel že je to normálne. Takáto vec ta ovplyvní ako nič iné a s takýmto problémom prichádzajú ďalšie hlavne co sa týka vzťahov totiž mam nizke sebavedomie, som totálne neschopný niečo robiť mam sociálnu fobiu...

salalalalala

internet ma nikdy neprestane fascinovat....namiesto toho, aby si siel k urologovi s tymito otazkami, si radsej budes fotit penis na internet...