Velkost penisu

gabula

Zdravím všetkých, ktorí sem zablúdili a píšu, alebo len čítajú. Viem, je pravda, že v určitom veku sa každý muž zamýšľa (doslova trápi) nad veľkosťou a tvarom. Potom si (zatiaľ tomu verím) mnohí prejdú takými životnými strasťami, že takáto "vec" už pre nich nie je smerodatná. Na druhej strane, je na každom z vás, ako vyšperkujete techniku, aby bola partnerka spokojná aj s menšími rozmermi. Mimochodom, jedného pomenšieho a veľmi šikovného doma mám :) a vôbec by som ho nemenila za väčšieho. S menším sa dá toho viac robiť bez bolesti ... A prečo sem píšem? Lebo my ženy sa tiež trápime pre veľkosť a tvar - našich pŕs. Viem, dnes už sú techniky, ako prírode v tomto dopomôcť, ale chce to poriadnu dávku odvahy ísť pod nože. A keď už ju naberieme (lebo tzv. lajdáky sa nikomu nepáčia - ani nám), tak nám chlap do hlavy začne vtĺkať, že prirodzené sú krajšie ako iné, aj keď sú malé, ovisnuté a vlastne škaredé.... Mimochodom, všimli ste si, že ženské prsia sú oveľa viac ľuďom na očiach, ako pánske penisy? Ak máte chuť, môžte sa k mojim riadkom vyjadriť.

surstik

Ahoj.
Moj Penis meria - 17,1cm.
Obvod:12cm

Je to dost normalne? ja myslim ze ano
Kazdopadne dakujem za odpoved.. a este som panic a nwm či sa zato mam hambit :(

krejso

Zdravim,som uz dost dospely muz nad 26r, mam uz nieco za sebou,ano...pravdupovediac nikdy ma nezaujimalo, kdo co akeho ho ma velkeho a podobne,lebo som mal kopec! inych starosti a vonkoncom v zivote je nesmierne vela inych veci, ako neustale citat o velkosti, ci ,,som" alebo ,,nie som" v norme atd., lebo mna sa tiez teda nikto nepytal z rodicov akeho ho chcem mat,presne ako kazdeho ineho chlapa,ktory je na tomto svete, veru je to dost hlupost, a to rozumny clovek s trosku väcsou davkou IQ dobre vie,takze,len po precitani zopar nazorov trosku prispejem aj ja, ked mozem>urcite nikoho nebudem zhazovat,ci ma ,,maleho" alebo ,,chvalit" akeho ma velkeho, tak to nie, dolezite je jedno, ze ho vlastne ma! a ze mu sluzi,ano...takze chlapy, ked si myslite,ze ho ,,asi" mate maleho pritom ma 12cm a kusok viac a nebodaj sa bojite nadviazat s nejakou babou kontakt, tak je to uplna hlupost, poprve, ked vas ,,vysmeje" ona, ze ho mate ,,asi maleho pre nu", osobne o nu uz by som ani ,,nezakopol" lebo sa urcite najde ina rozumna!! baba, ktora vam to nepovie a bude rada, ze vas lubit! takeho,aky ste v globale! ano...a to je velmi peknee, jasne...no a chlapy, ktory ste ,,viac" obdareny mozete byt asi radi, ze ho mate takeho, len ho rozumne vyuzit, to zavisi od kazdeho samostneho...ale jedno viem, chlapy, ktory maju ,,mensich" neraz stracaju ego a taku chut do zivota by som povedal, mozno castokrat len preto a to je nanic, preto este raz rozmer! je len cislo a zalezi ako to svoje cislo vyuzijete v intimnej chvili, veru..lebo prava laska tkvie uplneee niekde inde ako v rozmere,ano, nech si kazdy mysli to svoje a vsetkym zelam vsetko dobre a pozdravujem.

Vtak-ohnivak

ja mam 10 v pokoji a presne 20 postaveny :D sranda presne 2x ..... je to dost velky vtak si myslim ... ale aj maly saso vie spravit velke divadlo nato nezabudajte :D