Velkost penisu

lolatka

tiez som nikdy neriešila dĺžku, až do vtedy, keď môj terajší priateľ nezačal asi po 2 mesiacoch po tom ,čo sme spolu spali, že ho ma tak malého a bla bla..kecy!..kebyže to povie len raz,dva krát...ale to omielal v kuse, až mi po čase taký aj pripadal a už je vśetko v háji

boby666

aziati su radi ked maju 10 cm pretoze ich priemer je 8 cm a predsa azijske dievcata pri nich kvicia najviac ... preco ? no asi je to tak lepsie nie ?:P

lol22-70

heej KKS mne tiez nejde sam od seba zo supky von a dost ma to sere ..vyzera to tak decky..a moj meria tak 13.5 max 14cm... nebude to malo pri sexe??? nebude zena smiat??..:D

kisk

Pocuvajte to nevadi ze ked sa vam stopori ud thak vam nejde zo supky von.ja som mal ten problem vsimnite si tham mate zarastene a tom vam chirurgici odstrania alebo vam daju na to cviky je to kus neprijemne ked na was kukaju sestricky a este ..... ale lepsie ako zazivat bolesti pri stoporeni

alusinka

lollko, ja osobne som dlzku penisu nikdy neriesila,ked ta ma baba rada, a chce to s tebou, tak nemusis mat strach ze by sa ti vysmiala :) ked budes zbytocne stresovat, mozno sa ti ani nepostavi, a to by bolo o dost neprijemnejsie :)) ... ale tak, stejne si myslim, ze tvoju dlzku by ti mohla vacsina chlapov zavidiet .) tak preco sa bat (som si normalne kvoli tebe zobrala meter, aby som vedela kolko je tych 16,5) :)

A btw... prezit dobry sex, nezavisi len od toho, akeho ho ma chlap dlheho ;))
Asi tolko z mojej strany :)