Ktoré váhy ukazuju najpresnejšie?

Príspevok v téme: Ktoré váhy ukazuju najpresnejšie?
Žužova

AHojte,dnes som sa vážila o doktora a mala som tam o 2 kilá menej ako mi ukazuje moja váha doma. Máme doma dve váhy,jedna je stará taká komunistická ,šak viete.. a druhá uplne nová (digitálna)
No a tá stará váži aj tak o kilečko a pol viac ako digitálna.
Lenže moja mama bola prednedávnom u doktora svojho a ked ju odvážil mala o dve kilá menej ako ukazuje naša digitálna. Mna dnes vážil iný doktor a tiež som mala menej ako som si myslela. Je možné žeby digitálna váha čo mame doma zle vážila ? :O vymeniala som prednedávnom aj baterku takže by mala byť plne funkčná.. Alebo maju doktori nejaké na prd váhy ?

Čo myslíte?

tinka8874

jej to ma tesi, super :) a aku mas prosim? meria ti to dobre, nerozlisuju sa moc tie cisla? ja by som chcela kupit manzelovi, on dost cvici, tak aby mu to presne meralo :) dakujem

vierka_now

*ja ju ám, meria mi tam snaď 8 roznych vecí alebo koľko a som moc spokojná :) čo by si potrebovala vedieť?

Maoam

Zuzova, naozaj si fajciarka?
Pytam sa kvoli tvojmu telu, lebo to je uz na dorazenie sa.
No neviem, ci ti to uverila, lekari nie su sprosti a casto im staci jeden dlhsi pohlad...
To len aby si si nemyslela, ze nik nevie, ze PPP mas, aj ked ti to nepovedia.

Ja ti tu JIS-ku fakt neprajem, drz sa.

Žužova

A tak potešilo ma to čo by som klamala ,ale zlakla som sa.. naozaj tolko málo určite nevážim. to je blbosť
Kvoli práci ,prehliadka. No táto sa ma pýtala prečo tak málo, tak som to zakecala že vela fajčím a som vegoš,tak že to preto. len ma štve že teraz neviem ktorá vaha ukazuje dobre

Maoam

oblecena, obuta a s plnym mechurom 47,7 kg? dnes buchas sampanske, co? ;D

ale k otazke - tak ja neviem, preco si u lekara bola, nie kazdy ma za potrebu riesit PPP

Žužova

Maoam ,toto bola taka obyč váha ,analogova.. a mala som na nej 47,7 kg,oblečená dokonca aj obutá a ešte aj nevyčúraná (čo som teda čakala že budem mať aspon o 2 kila kvoli tomu viac). no a doma mam 50kg,plus minus. tak ma to zaskočilo celkom , a doktorku tiež hned mi to musela aj napisať do správy. Potom nechápem ked vážia baby s poruchov že im navažia menej a daju ich na liečenie pritom maju možno kolko krát aj viac kg ?

Žužova

tak potom to asi bude chyba v ich váhach. Predsa len su asi dlhodobejšie použivané :) Jasne že vahu mame na podlahe a nie na koberci :D
Kablica .... :o)